Ольга Харлан блискуче перемогла на Кубку світу з фехтування на шаблях

Вона стала найкращою з-поміж 148 учасниць із 34 країн

13.02.2024

Українська шаблістка здобула золоту медаль на Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок, який відбувся у Перу. Про це повідомляє НОК України.

Етап у Лімі став другим у цьому сезоні Кубку світу з фехтування на шаблях. Перед початком турніру Ольга Харлан мала шосте місце у світовому рейтингу, що дозволило їй стартувати одразу з основної сітки.

На шляху до медалі Харлан перемогла угорку Ренату Катону, італійку Клаудію Ротілі та француженку Сару Нутшу. Ще з однією представницю Угорщини та чинної чемпіонкою світу у командному складі Лізою Пустай Ольга зустрілася у чвертьфіналі, який завершився впевненою перемогою українки. Далі наша спортсменка зустрілася з американкою Елізабет Тартаковски. А у вирішальному бою на українку чекала Шугар Катінка Баттаї, яку Харлан також перемогла.

Українка стала найкращою з-поміж 148 учасниць із 34 країн.

Здобута золота медаль стала першою для Харлан із 2019 року на рівні Кубку світу. А загалом це 14-та вища нагорода у карʼєрі. Загалом Харлан має 31 медаль Кубків світу.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram