Олімпійська чемпіонка заявила, що ії зґвалтував член Федерації вітрильного спорту

Софія Бекатору грецька олімпійська чемпіонка з вітрильного спорту повідомила, що стала жертвою сексуального насильства з боку високопосадовця Федерації вітрильного спорту.

Дівчина розповіла про свій «травматичний досвід, сподіваючись, щоб молоді спортсмени не боялися розповідати про такі випадки». Софія наголошує, що цей досвід трапився з нею в 1998 році в Сіднеї, коли вона готувалась до Олімпіади. Дівчина говорить, що вона була запрошена чиновником з Сіднею до його номеру аби обговорити робочі питання. Проте діалогу не сталося, бо чоловік почав до неї чіплятися.

Я сказала «ні». Повторила, що не хочу продовжувати, але він віджартовувався та сказав, що все нормально… Він сказав, що зупиниться, якщо я цього не хочу, але він цього не зробив, що б йому не сказала. Коли все закінчилося, я вийшла з кімнати. Я плакала, і мені було соромно», – розповідає Софія Бекатору.

На жаль, спортсменка не називає ім’я свого гвалтівника. Проте, після заяви, яку зробила Софія, заступник голови правління грецької Федерації вітрильного спорту, подав у відставку.

Я розумію, що через негативний розголос цього питання, імовірно, буде завдано шкоди статусу грецького Олімпійського комітету, який повинен залишатися високим для блага грецького спорту», – сказав замголови правління Арістідес Адамопулос.