Онлайн-школа «Оптіма» відкрила безкоштовне навчання під час війни

Попередньо безкоштовний доступ було відкрито на місяць, але у разі продовження воєнних дій адміністрація школи продовжить його

Дистанційна школа «Оптіма» відкрила безкоштовний доступ у зв’язку з військовим станом через російське вторгнення в Україну.

«Наш моральний обов’язок як української школи в тому, щоб забезпечити вільний доступ до освіти всім дітям, які зараз перебувають у скруті, знаходяться у бомбосховищах, змушені покинути батьківщину і виїхати в евакуацію», — наголошують в «Оптімі».

Попередньо безкоштовний доступ було відкрито на місяць, але у разі продовження воєнних дій адміністрація школи продовжить його. Реєстрація учнів здійснюється на сторінці демодоступу на сайті школи.

Читайте такожЯк учні будуть складати ЗНО у 2022-му році

У цей період учні зможуть отримати доступ до платформи в режимі «Екстерн з доступом до навчального матеріалу», отримати доступ до сучасних навчальних матеріалів, отримувати оцінки за виконані завдання, слухати вебінари та в цілому оцінити переваги дистанційної освіти, яка не залежить від місця перебування та рівня підготовки.

На сьогоднішній день безкоштовно онлайн-школа прийняла вже 42 тисячі дітей, щодня додається по 4-6 тисяч учнів.