«Останній козак»: у Києві анонсували фільм про українських козаків

18.05.2023

У столичному кінотеатрі «Оскар» у межах прем’єрного показу короткометражного мультфільму «Непотрібні речі» показали тизер майбутнього фільму «Останній козак» режисера Дмитра Лісенбарта.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Останній козак» буде теж фантастичним кіно про ідею козацтва, про козака як героя, як самурая, як ковбоя. Головний меседж історії полягає в тому, що кожен може бути козаком — і дитина, і бабуся, і дідусь. Бо це — стан твоєї душі», — зазначив режисер фільму Дмитро Лісенбарт.

Читайте також: Що подивитися у кінотеатрах України: головні прем’єри травня 2023 року

Продюсер Віталій Хало зауважив, що реалізація нового проєкту залежить від наявності фінансування. Зокрема, створення тизерів спонсорувало Державне агентство з питань кіно.

Читайте також: Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» б’є рекорди прокату: подробиці

«Анімація — це ризикована історія. У нас немає профільних інвесторів, окрім держави, а у держави зараз інші пріоритети. Ми не маємо комерційних спонсорів, тому що кіно — це довгий процес, а у нас, на жаль, не звикли фінансувати «вдовгу», — сказав він.

Читайте також: Національна кінопремія «Золота Дзиґа» оголосила лонглист номінантів за два роки

Зазначається, що в кінотеатрі «Оскар» відбувся закритий прем’єрний показ мультфільму українського режисера Дмитра Лісенбарта «Непотрібні речі», знятого за мотивами оповідання «Лавка старовинних чудасій».