П’ять кіноновинок квітня, які ви не маєте пропустити

Що подивитись у кінотеатрах в квітні

Що подивитись у кінотеатрах аби зібрати найяскравіші враження? Зібрали п’ять багатообіцяних новинок, яким варто приділити увагу. У квітні у кінотеатрах покажуть стрічки у головних ролях із Расселом Кроу, Ніколасом Кейджем, Монікою Белуччі, Меттом Деймоном, а також перший український містичний трилер «Еґреґор».

Екзорцист Ватикану

Коли: 6 квітня

Фільм знято по мотивах реальної історії розслідувань головного екзорциста Ватикану – отця Ґабріела Аморта. Під час роботи над справою про одержимість демоном, отець Ґабріель дізнається про багатовікову змову Ватикану, яку церква намагалася від усіх приховати. Моторошна історія із неймовірним Расселом Кроу у головній ролі створена на основі мемуарів святого отця. На момент своєї смерті у 2016 році він запевняв, що провів понад 160 тисяч екзорцизмів, а над деякими людьми сеанс доводилося проводити по кілька разів. Загалом отець Аморт написав дві автобіографічні книги та близько десяти богословських. Деякі з його книг перекладені українською мовою. 

Хто у ролях: Рассел Кроу, Деніел Дзоватто, Алекс Ессо 

Ейр

Коли: 6 квітня

Фільм засновано на реальних подіях, у яких йдеться про легендарне партнерство між спортсменом-початківцем Майклом Джорданом і нещодавно створеним баскетбольним підрозділом компанії Nike. Разом вони створили бренд Air Jordan, який зробив революцію у спорті та сучасній культурі. Зворушлива історія про визначний карʼєрний момент нестандартної команди, яка пішла ва-банк зі своєю ідеєю, про безкомпромісне бачення матері, яка знає, чого вартий талант її сина, а також про найвеличніший баскетбольний феномен усіх часів.

Хто у ролях: Метт Деймон, Бен Аффлек, Джейсон Бейтман, Марлон Ваянс, Кріс Мессіна, Кріс Такер, Віола Девіс

Ренфілд

Коли: 13 квітня

Неперевершена комедія жахів «Ренфілд» про найвідомішого вампіра сучасності Дракулу та його помічника стане першим перезапуском фільмів про графа Дракулу від Universal Pistures. Історія що розгортається у Новому Орлеані, де століттями хлопець виконував найдурніші забаганки свого чудернацького боса. Проте після довгих років прислужництва, Ренфілд нарешті отримує шанс побачити життя за межами тіні навіженого шефа, якого анітрохи не змінив сучасний світ.

Хто у ролях: Ніколас Кейдж, Ніколас Голт, Аквафіна  

Еґреґор

Коли: 20 квітня

Фільм виробництва України, Польщі та США

Нью-йоркський детектив отримує зашифроване послання та авіаквиток до Києва від професора, з яким не спілкувався багато років. Але з’ясовується, що професор нібито скоїв самогубство, а на його доньку полюють невідомі. Чи зможе детектив розплутати цей клубок суцільних таємниць і зустрітися віч-на-віч з найбільшим секретом його власного життя. Проєкт фільму був серед переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно, під час якого отримав один з найвищих балів. 

Хто у ролях: Сергій Касторних, Станіслав Капралов, Омрі Роуз, Любомир Левицький

Мафія Мама

Коли: 27 квітня

Комедія з елементами бойовика «Мафія Мама» знята у копродукції Великобританії, Італії та США. У кіно йдеться про невпевнену в собі американку Крістін, яка успадкувала мафіозну імперію власного діда у Римі. Під керівництвом довіреного консультанта фірми, яку грає Моніка Белуччі, Крістін стає главою сімейного бізнесу та кидає виклик очікуванням оточуючих, а також і своїм. Адже бути главою мафіозного клану виявляється зовсім не просто. 

Хто у ролях: Моніка Белуччі, Тоні Коллет, Альфонсо Перуджині