П’ять музичних альбомів під які однаково добре читати, працювати та відпочивати

30.05.2024

Якщо ви втомилися від інформаційного шуму, постійної напруги та шукаєте спосіб покращити концентрацію, скористайтеся допомогою музики. Поєднання читання та музики не лише стимулює когнітивні функції, такі як пам’ять, увага та критичне мислення, але й знижує артеріальний тиск та частоту серцевих скорочень. WoMo підібрали для вас п’ять музичних альбомів, що зроблять відпочинок за книгою ідеальним.

Erik Satie — Gymnopédies

Три класичні фортепіанні п’єси французького композитора відомі своїми ніжними та медитативними мелодіями, які чудово підходять для створення атмосфери спокою та зосередженості. Автор завершив їх написання до 2 квітня 1888 року, деякі вважають, що Ерік Саті черпав натхнення з давньогрецьких танців, інші ж стверджують, що п’єси були написані під впливом східної музики.

Hiroshi Yoshimura — Green

Альбом японського джазового піаніста пропонує спокійні та атмосферні мелодії, які чудово підходять для фонового прослуховування під час навчання або читання. Хіроші вважається піонером ембієнту в Японії. Його музика здебільшого належить до мінімалістичного жанру kankyō ongaku, що значить музика середовища. Головна ознака жанру це м’які електронні мелодії, наповнені звуками природи: дзюрчання струмків, безперервний дощ і ранкові пташки.

Nils Frahm — All Melody

Альбом німецького піаніста і композитора пропонує ніжні та красиві мелодії, які чудово підходять для створення атмосфери спокою та зосередженості. Відомий комбінуванням класичної та електронної музики, і незвичним підходом до клавішних, у якому змішує рояль, піаніно, синтезатор Roland Juno-60, родес-піано, драм-машини та аналоговий синтезатор Moog Taurus.В одному з інтерв’ю Нільс казав: «Я цікавлюся тим, як люди реагують у певних ситуаціях на звук і як музика впливає на їхні емоції.»

Brian Eno — Ambient 1: Music For Airports

Браян Іно — британський композитор, що спеціалізується в галузі електронної музики неакадемічних жанрів і стилів. Вважається одним із засновників жанру ембієнт. Цей класичний альбом пропонує спокійну атмосферу, яка ідеально підходить для створення сприятливого середовища для навчання або читання.

Ludovico Einaudi — Elements

Альбом відомого італійського композитора зачарує ніжними фортепіанними мелодіями, які створюють атмосферу спокою та зосередженості. Альбом став одним із найуспішніших у кар’єрі композитора, досягнувши першого місця в чартах iTunes у 24 країнах. Що цікаво, кожна з композицій названа на честь природного елемента: «Terra», «Aria», «Acqua», «Fuoco» тощо.