Педофіли використовують штучний інтелект, щоб створювати й продавати дитяче порно — BBC

30.06.2023

Журналісти BBC провели розслідування й виявили, що технологію штучного інтелекту педофіли використовують для створення реалістичного дитячого порно. Потім вони продають його на платформах із платною підпискою.

Щоб створювати контент з сексуальним насильством над дітьми, педофіли користуються програмним забезпеченням Stable Diffusion, яке зазвичай використовують художники та дизайнери для генерації картинок.

«Завдяки» цій нейромережі дитяче порно почали виробляти, як пише BBC, у промислових масштабах.

Читайте також: У Польщі судять українку, яка катувала прийомних дітей та продавала їх педофілам: деталі

Зазначається, що згенероване нейромережею дитяче порно продають на платформах, як-от Patreon — там потрібно платити авторам за доступ до контенту. Наприклад, один з авторів називає свій контент «ексклюзивним мистецтвом без цензури» і просить за підписку $8,30 на місяць. А на сам Patreon користувачів заманюють на сайтах обміну зображеннями, зокрема, через японський Pixiv, яким користуються художники, що спеціалізуються на манзі та аніме.

Читайте також: Розбещував малолітніх дівчаток: у Вінниці судитимуть вчителя-педофіла

У Patreon заявили, що дотримуються політики «нульової терпимості» щодо контенту з насильством над дітьми, а розробники Stable Diffusion заборонили використовувати своє ПО «з незаконною чи аморальною метою», підтримуючи правоохоронців. Однак поки що про затримання педофілів, які використовують штучний інтелект у такий спосіб, нічого не відомо.