PEN America Artists at Risk Connection підтримає українських митців грантами

PEN ARC розробив два окремі гранти, призначені для забезпечення різноманітних потреб українських творців. Про це Міністерство культури та інформаційної політики повідомляє у Телеграмі.

«PEN America Artists at Risk Connection (ARC) оголосив спеціальний конкурс заявок для надання екстреної допомоги українським митцям, які постраждали від війни», — йдеться у повідомленні.

Надзвичайний грант для митців візуального сектору покриває короткотермінові потреби арт-діячів, які залишилися у країні, а також тих, хто був змушений виїхати. Наприклад, це оренда, харчування, юридична допомога, медична та психологічна підтримка.

Грант стійкості для візуальних митців допомагає тим, чия безпека та особисті ситуації дозволяють їм продовжувати свою творчу практику, але яким потрібна фінансова допомога для придбання матеріалів, відвідування тренінгів та майстер-класів тощо.

Як повідомлялось раніше, українські заклади культури можуть профінансувати порятунок чи евакуацію спадщини у межах грантової допомоги від Cultural Emergency Response.