Перейти на українську з Тарасом Цимбалюком: як потрапити на курс до актора

31.05.2024

Третього червня стартує 26-й курс переходу на українську від Всеукраїнського руху «Єдині». Амбасадором чергового курсу став український актор театру, кіно та телебачення Тарас Цимбалюк. Про це повідомили на офіційному порталі Києва.

Проєкт психологічної та освітньої підтримки «Єдині» запрошує на червневі курси для різних користувачів. Це може бути базовий курс підтримки для новачків або поглиблений граматичний курс вивчення мови.

Тарас Цимбалюк

Фото: «Єдині»

«На слухачів курсу чекають: ретельно розроблені програмні матеріали, спілкування та знайомства з новими людьми, короткі завдання щодня, чати підтримки із професійними модераторами, розмовні клуби наживо та онлайн, фінальне тестування», — зазначають ініціатори переходу на українську.

Під час навчання Тарас Цимбалюк поділиться секретами, якими користуються актори для тренування вимови, а також розповість про театральні й телевізійні залаштунки.

Тривалість кожного курсу — 28 днів. Долучитися можна безкоштовно з будь-якої точки світу. Необхідно пройти реєстрацію на сайті.

Читайте також: Українська мова стала трендом року на Duolingo

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram