Першу в світі сукню, що змінює свій вигляд, продемонстрували на модному показі у США

Інтерактивне вбрання Adobe Primrose було представлене на Нью-Йоркському тижні моди

14.02.2024

Першу в історії динамічну сукню Adobe Primrose розробили у колаборації з дизайнером одягу Крістіаном Коуеном. Вона була представлена на цьогорічному Нью-Йоркському тижні моди. Про це повідомляє пресслужба компанії Adobe.

Над створенням вбрання працювала ціла команда із дизайнерів і дослідників. Загалом на її створення пішло 10 років пошуків і експериментів. Сукня складається з гнучких текстильних дисплеїв із вшитими сенсорними датчиками. Завдяки цьому колір сукні змінюється між відтінками сірого й кольору слонової кістки.

Інтерактивна сукня

Фото: Adobe

 

«Динамічна сукня відкриває безмежні можливості у дизайні одягу, демонструючи, як статичне вбрання можна перетворити на динамічне вираження мистецтва і технологій», — зазначають в Adobe.

Читайте також: Келлі Разерфорд з’явилася в елегантній сукні-вишиванці від українського дизайнера

Вбрання складається з двох частин. Верхня — це 1264 пелюстки з рідкокристалічних дисперсій. Низ створили за допомогою блискучих зірок одного сріблястого відтінку.

Уперше Adobe презентували інтерактивну сукню, що змінює свій візерунок, восени 2023 року.

Для ескізів візерунків сукні й обчислювального відображення деталей на вбранні використали графічний редактор Adobe Illustrator, а для анімованої графіки — Adobe After Effects.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram