Первая женщина-кинолог присягнула во Львове

Потрясающая девушка!

11 января солдат Алена Лигаева дала присягу украинскому народу и стала первой женщиной-кинологом в военной части 4114. Девушка не захотела расставаться со своим питомцем, бельгийской овчаркой Акселем и поэтому вступила в ряды Нацгвардии.

«Це моя відповідальність, що я взяла на виховання службову собаку, тому я вирішила, що ми будем проходити увесь шлях разом. Тим паче Акселю за його темпераментом краще працювати на затримання порушників, він чудово підходить для служби в правоохоронних органах», — розказує пані Альона. Перед нею стояв вибір куди піти на службу – в Нацполіцію чи в Нацгвардію. Остання переважила завдяки оптимальним умовам служби. В подальшому жінка буде забезпечувати громадський порядок на вулицях Львова разом зі своїм службовим собакою.

Девушка очень любит животных, она активный волонтер, спасает множество питомцев от верной гибели. Спасала даже самых экзотических животных — хамелеонов, сов, ящериц.

Поступление Алены в Нацгвардию без проблем не удивительно: она из семьи спортсменов, в которой дедушка — заслуженный тренер по легкой атлетики Украины, бабушка — мастер спорта по плаванию, а мама и папа плавец и спортивный гимнаст соответственно.

Сила и выносливость, а также, огромная воля у Алены в крови.

«В юності я також спробувала різні види спорту, проте до професійного рівня не доходило. Тому що батьки хотіли, щоб я була розвинута різносторонньою особистістю. І в них це вийшло. Альона також встигла попрацювати в Італії пів року за контрактом в якості каскадера, брала участь у кінному шоу про Середньовіччя.

Однако, это не все таланты и способности Алены. Также, она работала тату-мастером и до сих пор увлекается созданием эскизов.

Я абсолютно не шкодую за свій вибір професії. Для мене у військовій частині панує домашня атмосфера. Мені взагалі пощастило займатись по життю тими справами, які мені подобаються», — резюмувала пані Лігаєва.

 

Теги: