Pet Geek: 5 гаджетів для домашніх тварин

Для собак, котів та навіть єнотів

Ми підібрали декілька девайсів, які допоможуть вам у догляді за домашніми тваринами. Вони стануть у нагоді, якщо ви їдете у відпустку та берете улюбленця із собою, або, навпаки, лишаєте його вдома.

Фітнес-трекер Smart Dog tag

Фітнес-трекер від Xiaomi оцінять власники активних собак, котів, кроликів, єнотів тощо. Вбудований у пристрій GPS-модуль допоможе вам стежити за місцезнаходженням тварини, а також отримувати дані щодо її активності. Спеціальний додаток надсилатиме вам інформацію, скільки енергії витратив улюбленець, яку відстань подолав тощо. А ще трекер має підсвітку, отже ввечері буде дуже зручно спостерігати за тваринкою під час вигулу. Придбати Smart Dog tag можна в магазині citrus.ua за 399 грн.

Ошийник-трекер Bartun Mini Pet

Нашийник підтримує GPS-, Wi-Fi- та LBS-позиціонування для комфортного спостереження за собакою або котом. Девайс має функцію голосового зв’язку з твариною, чутливий G-сенсор і LED-підсвітку. Усі дані передаватимуться вам на телефон за допомогою вбудованої керамічної антени чи/та GPS-чіпу й додатку, який потрібно попередньо встановити на Android- чи iOS-пристрої. Коштує ошийник 1 827 грн у магазині ilounge.ua.

Фідер Catspad

Catspad — розумний пристрій для котів з автоматизованою подачею корму та води. Це харчовий бункер, що вміщує 1,7 кг сухого корму і резервуар для води об’ємом близько 8 л. Господарі можуть користуватися резервуарами вручну або ж керувати ними автоматично, синхронізувавши пристрій зі смартфоном (Android та/або iOS) або з ПК за допомогою Wi-Fi — дуже зручно, якщо ви виїхали із дому на деякий час, а потурбуватися про кота чи малого собаку або ж єнота нема кому. Замовити Catspad можна на сайті розробника store.catspad.com. Обійдеться смарт-фідер у €389 (білий) або ж у €439 (чорний). Є доставка в Україну.

Іграшка Petcube

Замість того, щоб дивитися відео із котиками на роботі, краще спостерігайте за власним котом або ж собакою з екрану свого мобільного пристрою. Це дозволить зробити український девайс Petcube. Його оснащено бездротовою камерою, яка синхронізується з додатком на вашому смартфоні й дозволяє вам залишатися на зв’язку з вашими домашніми тваринами поза домом. Завдяки вбудованому лазеру ви можете ще й грати зі своїми улюбленцями. У comfy.ua, citrus.ua, moyo.ua та rozetka.com.ua цей прилад коштує від 6 500 грн.

Охолоджуючий килимок Ferplast cool mat

Під час спеки варто подбати про котів та собак. Допоможе це зробити Ferplast cool mat, — килимок із хладогеном, який активізується завдяки вазі песика. Варто лише тварині лягти на килим, як вона миттєво відчує охолоджуючий ефект. Бонус ще й у тому, що девайс можна брати з собою в дорогу — він тримає температуру 10°С протягом чотирьох годин. Щоб охолодити підстилку, її потрібно покласти в холодильник на кілька хвилин. Продається ця собача радість в магазині petmarket.ua за 685 грн.

Фото: Catspad

— Читайте також: Only For You: 9 гаджетів для релаксу та комфорту

Мы в Facebook