Пішохідний «Міст-хвиля» з Оболоні на острів: що відбувається з будівництвом зараз

27.02.2024

Пішохідний міст на Оболонський острів, відомий як «Міст-хвиля», почали будувати через південну протоку між Дніпром та затокою Оболонь. Він має зв’язати Парк «Наталка» та рекреаційну зону на острові. До речі, міська влада обіцяла зберегти заповідну зону острова і водночас розвинути його інфраструктуру.

Будівництво розпочалося ще у 2020 році, але з початком повномасштабного вторгнення роботи були припинені. Влітку 2023 року після додаткового фінансування вид паризької агломерації та Тайваню почали монтувати опори мосту у вигляді хвиль. Наразі будівництво наближається до завершення, після чого продовжиться робота над інфраструкторою самого острова.

міст-хвиля

Фото: bigkyiv.com.ua

Довжина мосту-хвилі на Оболоні повинна складати близько 160 метрів, ширина — 4 метри. Планується різнокольорова підсвітка споруди і навіть музика, яка має вмикатися при певній кільності людей.

На острові планують розмістити спортивні зони та дитячі майданчики, фудзони та фонтачики з питною водою. Територію острова хочуть додатково засадити деревами. Також плануються велодоріжки, розважальний парк, облаштований пляж та причал для човнів.

Завершити будівництво планують у 2024 році.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram