Після аварійного зливання води із системи опалення є шанс повернути тепло у будинки

05.12.2022

Якщо вдасться у разі тривалого відключення опалення за температури 5 градусів морозу швидко злити воду із систем, є шанс у той будинок повернути тепло. Про це в ефірі «Єдиних новин» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Якщо це відбувається вчасно, то жодних серйозних технічних проблем не виникатиме. Після проведення ремонтних робіт та відновлення енергопостачання можна буде цей будинок підключити, як ми це робимо восени, коли запускаємо опалення у Києві. Це необхідна технічна процедура. Ми просто нагадуємо всім, що ніч, день, або це п’ятниця, або неділя, треба бути готовими оперативно відреагувати на такі речі», — сказав Пантелеєв.

За його словами, якщо ворожі обстріли призведуть до припинення централізованого теплопостачання, всі ті, хто займається утриманням та обслуговуванням будинків, зокрема, жеки, комерційні керівні компанії, ОСББ повинні пам’ятати, що вони зобов’язані оперативно забезпечити злиття води з систем будинку.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко заявив, що у разі тривалого відключення опалення (протягом 24 годин) за температури 5 градусів морозу доведеться зливати воду із систем опалення. Це означатиме, що до весни відновити системи забезпечення буде дуже складно.