Подають гільзи замість їжі: у Великій Британії з’явилося антивоєнне кафе

02.06.2023

У Великій Британії з нагоди п’ятої річниці Резолюції Ради Безпеки ООН 2417 благодійна організація Action Against Hunger UK відкрила перше у світі Conflict Café, де подала сніданок з трьох страв. Замість вишуканих страв гостей зустріли порожні тарілки з гільзами, як суворе нагадування про реальність голоду у світі та його причини.

Про це повідомляє Marketing Beat.

Зазначимо, що серед страв у меню був літній салат, який кафе «не змогло» подати, оскільки «постачальники» були захоплені місцевими ополченцями, щоб використовувати їхні поля для встановлення мін. Також були відсутні десертні сорбети після того, як місцеві водонапірні вежі були зруйновані обстрілами.

Читайте також: В Австралії продають каву в їстівних стаканчиках: фото

Крім того, замість звичайних виделок і ложок гостям подали прибори виготовлені з куль, що походять з країн, у яких конфлікти є найбільшою причиною голоду серед населення.

«Цивільні особи стають об’єктами жорстоких нападів, включаючи навмисне спалювання посівів, бомбардування ринків та об’єктів водної інфраструктури, а також мінування сільськогосподарських земель. Наша боротьба проти голоду – це також боротьба за мир», – зазначила Кейт Манро, керівник відділу адвокації організації Action Against Hunger UK у Великобританії.

Читайте також: У Японії виготовили найдорожче морозиво у світі: ціна та відео

Згідно зі звітом організації «Неважливо, хто воює, голод завжди перемагає», війна і насильство є рушійними факторами відсутності продовольчої безпеки для 85% з 258 мільйонів жителів у 58 країнах світу.

Читайте також: У США відкрили бар, де транслюють лише жіночий спорт: відео

«Конфлікти залишаються головною причиною гострого голоду в усьому світі і продовжують зростати. У багатьох конфліктах тактика облоги все частіше позбавляє людей основних засобів виживання, включаючи гуманітарну підтримку», – додала Кейт Манро.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Action Against Hunger UK (@actionagainsthungeruk)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Action Against Hunger UK (@actionagainsthungeruk)

Новини партнерів