Подякуй валентикою ЗСУ: спільна ініціатива Укрзалізниці та Karabas.com 

11.02.2023

11 та 12 лютого на Київському вокзалі Укрзалізниця та Karabas.com нададуть можливість всім  подякувати нашим захисникам та захисницям патріотичними валентинками. Теплі слова вдячності будуть передані безпосередньо на фронт.

Шукайте яскравий стенд на Київському вокзалі біля “Фортеці Незламності”, діліться своїми теплими словами із захисниками — 11 та 12 лютого, з 10:00 по 17:00. Уже 13 лютого всі патріотичні валентинки  попрямують на фронт.

За словами засновника Karabas.com Максима Плахтія, свято Святого Валентина — лише привід, щоб ще раз підкреслити вдячність та любов українського народу до наших воїнів.

“Нашим захисникам потрібно відчувати, що їх люблять, цінують, чекають додому. Підписані від рук українців листівки-валентинки з теплими побажаннями — мотивація для наших мужніх захисників та захисниць тримати бойовий дух, берегти себе та повертатися до нас з Перемогою”, — упевнений Максим  Плахтій. 

Представники Укрзалізниці, своєю чергою, підкреслили, що українські захисники та захисниці зараз як ніколи потребують моральної підтримки. Близиться річниця найстрашнішої за останні 70 років війни на території Європи. Кожен українець пишається нашими воїнами, відчуває безмежну вдячність за можливість жити та дихати вільно. Тому для компанії було важливим підтримати таку ініціативу.