Покоління Z про бізнес та нову реальність: 27 лютого у Києві відбудеться безплатна конференція унікальних підлітків Zavtrа

Що цікавить сучасне покоління? Як з ним працювати, як продавати зумерам та як з ними розмовляти однією мовою? У Києві 27 лютого відбудеться безплатна онлайн-конференція Zavtrа, на якій 29 спікерів будуть говорити про можливості для покоління Z. Успішні підлітки, які попри свій вік та обставини запускають стартапи, роблять наукові відкриття, перемагають в олімпіадах світового рівня та крок за кроком будують нову реальність, розкажуть, як вони це роблять, та допоможуть вам підготуватися до найближчого майбутнього, яке вони вже будують. 

«У сучасних дітей дуже допитливий розум та велике бажання отримувати  результат за наявності умов для реалізації (у швидкому доступі матеріали, інформація). Тому діти зацікавлені втілювати свої ідеї в життя. Особливо коли учні отримують підтримку в школі, в нашому випадку це різні конкурси бізнес ідей, проєктні роботи — виходять чудові проєкти, прокачуються необхідні компетентності сучасної людини, дитина готується до реального життя, стає відкрита до інновацій», — каже спікерка Zavtra, заступниця директора з формаційної програми у школі повного дня КМДШ_Голосіїв Олена Кузовенкова.

На конференції випускниця Європейського колегіуму, яка навчається в Connecticut College в США Оля Василів, розробники розумної світлодіодної маски Qudi Mask Михайло Чумаченко та засновник та CEO компанії Harmix Назар Поночовий, блогерка у Instagram та TikTok, яка веде освітнє тревел-шоу «УніверCheck» Лера Педан та Ірина Шевчук, провідний маркетинг-спеціаліст EPAM University розкажуть про реальні приклади успішного соціального підприємництва, як обрати університет мрії в Україні, як обрати свою професію і чи варто звернути увагу на ІТ та переконатися, що вона — «ваша».

Крім цього, у панельній дискусії «Кіберпростір: можливості для розваг, навчання та заробітку» разом з талант WePlay Esports Олексієм Малецьким, Head of Tournament Marketing WePlay Esports Іриною Чугай, головою правління Федерації кіберспорту України (UESF), засновником холдингу ESM.one та агенції Esports Charts Іваном Данішевським та засновниця Career Academy Оленою Сабрі з’ясуємо, як любов до відеоігор можна перетворити на професію та чи слід дозволяти особистим уподобанням впливати на рішення, пов’язані з кар’єрою?

Окрім цього, власниця MiniBoss Business School Kyiv Маріанна Луців розкаже, чому підприємець — це творець нашого Zavtra, та як вже сьогодні сучасному підлітку запустити свій стартап та монетизувати власну ідею і таланти.

Спікери онлайн-конференція Zavtrа, які попри свій вік та обставини запускають стартапи, роблять наукові відкриття, перемагають в олімпіадах світового рівня та крок за кроком будують нову реальність, допоможуть вам підготуватися до найближчого майбутнього, ви зрозумієте, що цікавить сучасне покоління, як з ним працювати, продавати та бути на одній хвилі. 

Під час онлайн-конференції кожен учасник зможе поставити питання спікеру, а також матиме доступ до презентацій. Зареєструватися та переглянути повну програму заходу можна за посиланням: https://zavtra.ekonomika.ua/.

Ця конференція буде цікава як батькам, так і дітям, а також початківцям та впевненим підприємцям, які хочуть бути успішними у новій реальності. 

Кіберспортивний партнер заходу — компанія WePlay Esports, освітній партнер – компанія EPAM, інформаційний партнер – MBA Kids International.

Нагадаємо, що бізнес/медіа бюро Ekonomika+ разом з онлайн-медіа Delo.ua та дайджестом сучасної жінки WoMo.ua проводять конференцію Zavtra вже вп’яте.