Ponchyk Boy та Personal Parade створили колекцію білизни: у кампейні знялись ЛГБТК+ пари

Український бренд Personal Parade та кафе Ponchyk Boy випустили лімітований дроп білизни до Дня святого Валентина. Загальним мотивом колекції став слоган «кохання перемагає», а в кампейні знялись ЛГБТК+ пари.

Про це пише НВ.

У кампейні білизни знялися три пари, дві з яких є представниками ЛГБТК+ спільноти. Засновники Ponchyk Boy вважають, що боксери чудово підійдуть як чоловічій, так і жіночій аудиторії. До активності доєдналась українська фем-квір організація GENDER STREAM. ГО допомагає ЛГБТК+ спільноті залишатися видимими для суспільства та почуватися безпечно та захищено, наскільки це можливо в умовах війни.

Разом бренди створили класичні боксери кольору Barbie Pink, реліз яких присвятили до 14 лютого. Їх можна придбати на сайті закладу разом з подарунковими наборами пончиків Love You — 20% з продажів боксерів передадуть на закупівлю 4 лазерів Holosun LS221R для ССО Любарт.

Personal Parade — це український бренд, який створює чоловічу спідню білизну та шорти з екологічних матеріалів. Ponchyk Boy — пончикова. Перший заклад відкрився у 2021 році у центрі столиці. А зараз це мережа із трьох кафе у Києві та Дніпрі. Одна з головних цінностей закладу — celebrate diversity. Власники підтримують ідеї різноманіття, толерантності та любові серед людей.