Поверхи

“Поверхи”: фестиваль у Києві об’єднає мистецтво, моду, технології та розваги

24 Липня 2025

З 23 по 27 липня у Києві в ТРЦ Respublika Park відбудеться фестиваль «Поверхи», який об’єднає літературу, мистецтво, моду, технології та розваги. Захід має важливу благодійну мету — збір коштів на імпланти для ветеранів, які проходять реабілітацію у центрі TYTANOVI.

«Ми створюємо простір, де культура стає інструментом допомоги тим, хто її найбільше потребує», — каже засновник події Дмитро Верховський.

На фестивалі працюватиме книжковий ярмарок за участі українських видавництв і виставка сучасного мистецтва. Також відвідувачі зможуть долучитися до активностей у зонах wellness, технологій та відпочинку.

Програма також передбачає літературні зустрічі з авторами, мистецькі перформанси, покази дизайнерів у форматі fashion weekend, майстер-класи й освітні події. Частина заходів спрямована на підтримку молодих митців, кажуть організатори.

Також відбудеться безкоштовна криптоконференція, спікерами якої будуть провідні фахівці з розвитку криптоіндустрії. 

«Ми прагнемо створити простір, де кожен знайде щось своє — від літературних вечорів до технологічних інновацій», — додає CEO ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

Фестиваль буде цікавий для всієї родини: на гостей чекатимуть квести територією ТРЦ, дитячий книжковий куточок, читання казок, зустрічі з письменниками та анімаційна програма за участі українських мультгероїв.

Працюватиме й гастрозона «Сторінки смаку» зі стравами, натхненними літературними сюжетами. Свою кухню та крафтову продукцію представлять місцеві виробники.

Довідка

«Поверхи» — фестиваль нових сенсів, що проходить у Києві з 2024 року. Захід об’єднує літературу, сучасне мистецтво, моду, технології, родинний відпочинок, освіту та гастрокультуру.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Фестиваль реалізується за ініціативи Бізнес-клубу Дмитра Верховського спільно з партнерами та кураторською командою, до якої входять лідери креативних індустрій, організатори національних виставок і культурних подій.

Формат фестивалю побудований навколо мультифункціональних тематичних просторів — артлокацій, книжкового ярмарку, модних показів, освітніх хабів та інтерактивних просторів для дітей і підлітків. 

«Поверхи» підтримують соціальні ініціативи, зокрема, організовують благодійні збори на допомогу ветеранам та підтримку молодих митців.

Respublika Park — суперрегіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа — 300 000 кв. м. Власник ТРЦ — австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні 2013 року та працює у галузі нерухомості. Натепер акціонер Respublika Park успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції у торговельні, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є провідним учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.