Представили трейлер пригодницької саги «Граф Монте-Крісто»: що відомо про фільм

За мотивами однойменного роману Александра Дюма

23.05.2024

Прем’єра в Україні нової екранізації роману Александра Дюма запланована на осінь 2024 року. Дистриб’ютором фільму виступає компанія Green Light Films.

Фільм виробництва відомої французької кінокомпанії Pathè з бюджетом 43 млн євро називають одним із найочікуваніших релізів. Його міжнародна прем’єра відбулася 22 травня у межах позаконкурсної програми цьогорічного Каннського кінофестивалю. Фільм викликав шквал овацій — глядачі аплодували стоячи 12 хвилин.

Режисери фільму — Матьє Делапорт і Александр де Ла Пательєр, які вже працювали разом на фільмі «Ім’я» / La Prénom (2012).

Роль Едмона Дантеса виконує відомий французький актор П’єр Ніне, знайомий українським глядачам насамперед виконанням головної ролі у байопіку «Ів Сен-Лоран» режисера Джаліля Леспера.

Пригодницька сага розповідає історію молодого чоловіка Едмона Дантеса, який стає жертвою змови та затримується у день свого весілля за злочин, якого він не вчиняв. Моряка Дантеса, зрадженого друзями і засудженого корумпованим суддею, довічно ув’язнюють на острові Шато-д’Іф. Після 14 років неволі Едмон здійснює зухвалу втечу і повертається до Франції непристойно багатим під новим ім’ям та прагне помститися тим, хто зруйнував його життя.

В основі стрічки — найвідоміший роман одного із найбільш читаних французьких авторів. Роман «Граф Монте-Крісто» Александра Дюма був вперше опублікований у 1846 році й справедливо вважається родоначальником такого поняття як «бестселер».

До промокампанії фільму в Україні як партнер долучилося видавництво «#книголав», яке має у своєму книжковому арсеналі роман Александра Дюма «Граф Монте-Крісто», що є частиною серії «Золота Полиця», який був перекладений на українську з французької без обмежень і цензури.