Представниця України стала володаркою нагороди Spirit of Karnaval Award

Цими вихідними у Новому Орлеані відбувався конкурс «Міс Всесвіт». У фіналі визначили переможницю події, нею стала представниця США Р‘Бонні Габріель. Брала участь у конкурсі і Україна. Вікторія Апанасенко, на жаль, не змогла потрапити у топ-16. Проте одну з головних нагород все-таки отримала.

Представниця України стала володаркою нагороди Spirit of Karnaval Award, яку вручають тим конкурсанткам, які показують цінність дружби.

«Але одну з головних нагород я забрала», — поділилася Вікторія Апанасенко.

Не обійшлося і без казусів. Вікторія Апанасенко зізналася, що розкішне вбрання від бренду FROLOV за 10 хвилин до фінального виходу на сцену порвалося знизу догори.

«Це могло трапитися тільки зі мною. За 10 хвилин до фінального виходу в вечірній сукні вона порвалася знизу догори. Вилетіла застібка. І сукню перед виходом зашивали на мені. Я дуже хвилювалася, щоб вона не розірвалася на сцені», — розказала Вікторія в Інстаграм.

Дівчина також показала, як стояла перед виходом зі сльозами на очах, коли на ній «ремонтували» сукню. Та команда «Міс Україна Всесвіт» швидко впоралась із цим викликом, тож Вікторія вийшла на сцену. Зауважимо, що сукня Вікторії мала глибокий підтекст. Чорний колір вбрання символізує біль та горе країни, а вишите жовто-блакитне серце нагадує про благодійність. Золоті кристали говорять про символ віри та надії у перемогу.

Додамо, що конкурс «Міс Всесвіт» став ще одним майданчиком, де була можливість сказати про війну всьому світу. У фіналі показали відео Вікторії Апанасенко, де вона розповідає про трагедію в Україні та те, як вона волонтерила. До створення ролика долучилась і полька Олександра Клепачка.