Прем’єрка Естонії розкритикувала МОК за допуск росіян і білорусів на Олімпіаду

30.01.2023

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас розкритикувала рішення Міжнародного олімпійського комітету дозволити громадянам Росії та Білорусі брати участь в Олімпійських іграх 2024 року під нейтральним прапором. Про це повідомляє сама голова уряду на своїй сторінці у Twitter.

«Розчарована рішенням МОК дозволити російським та білоруським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. (Це) політично й морально неправильно — час посилювати ізоляцію, а не поступатися Росії. Спорт — це інструмент російської пропагандистської машини, ігнорувати який означає стати на бік агресії», — написала Каллас у Twitter, ретвітнувши звернення президента України Володимира Зеленського.

 

Як повідомлялось, у зверненні Зеленський оголосив про початок марафону чесності, який буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань витягнути у світовий спорт представників Росії.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах після цього заявив, що хоче вивчити можливість повернення атлетів із Росії та Білорусі у міжнародний спорт навіть попри те, що це може бути причиною бойкоту змагань з боку України.