Прем’єрка Італії відповіла хейтерам, чому взяла 6-річну доньку на саміт G20

18.11.2022

Прем’єр-міністерку Італії Джорджію Мелоні розкритикували за те, що вона приїхала на саміт G20 разом зі своєю шестирічною донькою Джиневрою. Мелоні не уточнила, які коментарі викликали таку реакцію. Ймовірно, йдеться про колонку в газеті La Stampa під назвою «Якщо мати Джорджія поїде на Балі з Джиневрою».

«Робітники не беруть своїх дочок на фабрику, хтозна чому… Упевнений, що Мелоні без проблем провела б переговори з Китаєм, допомагаючи Джиневрі розв’язувати задачі на віднімання… Звичайно, на її місці я б провів ці три дні на Балі з дорослими. Донечко, вибач, але мама рятує Італію, якщо тобі потрібно щось, попроси тата, я скоро повернуся, почисти зуби», — йшлося у колонці.

Прем’єрка Мелоні зреагувала у Facebook-акаунті емоційно, повідомивши, що натрапила в мережі на «неймовірне обговорення» того, чи правильно було брати із собою дитину на саміт.

«Питання, яке я маю поставити розбурхувачам цієї пристрасної дискусії, звучить так: то ви вважаєте, що те, якою має вирости моя донька, — це ваша справа? Я вам скажу: це не так», — написала прем’єрка у Facebook.

Не змовчали і у виданні La Repubblica. Оглядачка зауважила, що «близькість з донькою є пріоритетом навіть тоді, коли держава потребує 48 годин абсолютної участі та уваги».