Преміальний дизайн, стиль та смак без компромісів у новому glo hyper+

R
На правах реклами

glo ™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

glo ™ представив новинку для тих, хто прагне підкреслити свій стильний образ та бажає відчути яскравий та насичений смак. glo ™ hyper+ представлений у чотирьох елегантних кольорах, а поєднання текстур надає пристрою преміальний вигляд.

Сьогодні девайси glo™ займають вагоме місце серед повсякденних пристроїв, якими користуються сучасні повнолітні споживачі нікотину. Тож перед «Бритіш Американ Тобакко” (БАТ) стоїть нелегка задача: слідкувати за технологічними трендами та оновлювати дизайн відповідно до запитів споживачів. За останні два роки БАТ представила споживачам ряд технологічних новинок, серед яких девайс glo™ pro – пристрій, де вперше в Україні представлено інноваційну індукційну технологію нагрівання тютюну.

У 2020-му з’явилися девайси нового формату: прогресивний glo™ hyper та спеціально розроблена лінійка тютюнових стіків neo™* нового формату для більш насиченого смаку з широким асортиментом смакових варіацій.

Рік потому бренд підготував для користувачів новинку – стильний девайс glo™ hyper+ з оновленою палітрою кольорів та довершеною комбінацією текстур. Досконалі лінії корпусу glo ™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд.

Нова лінійка представлена чотирма кольорами: елегантним чорним, довершеним синім, бездоганним білим та вишуканим золотим. Кожен із них є особливим і дає можливість підкреслити свій образ. Вперше в лінійці hyper палітра кольорів представлена пристроєм у золотих відтінках. 

Металевий корпус девайсу hyper+ гармонійно поєднується із глянцевою панеллю, яка розташована збоку пристрою. Така довершена сполука текстур стане родзинкою, яка підкреслить індивідуальність власника девайсу.

За новим сучасним дизайном та стильними відтінками ховається вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну glo™, що дозволяє отримати більш інтенсивний та насичений смак

У новому glo™ hyper+ збережено два режими: Стандартний та Буст, останній створено для тих, хто цінує яскраві смакові відчуття. Цього допомагають досягти два фактори: пришвидшене нагрівання стіку (за 15 секунд) та більш висока температура нагрівання (до 270°С). У стандартному режимі стік нагрівається до позначки 250°С. Режим Буст передбачає сеанс тривалістю 3 хвилини, не втрачаючи при цьому у кількості сесій без підзарядки.

Для glo™ hyper+ використовують тютюнові стіки neo™, що надає більш насичений смак тютюну для повнолітнього споживача. Лінійка neo™ стіків представлена у різних смакових варіаціях.  Обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і цікаві капсульні пропозиції. 

 

*Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.