Презентація нової книги Фоззі «Хеві Метал»

25.06.2024

27 червня проєкт НаШапку стане літературним. У цей вечір у Pepper`s Club відбудеться  київська презентація нової книги Фоззі «Хеві Метал». Ми традиційно будемо збирати на кісткові імпланти для наших поранених та аптечки для військових, якими опікується фонд Фоззі «Згуртовані». Цей фонд активно працює над забезпеченням необхідної допомоги нашим захисникам, і ваша участь у заході допоможе підтримати цю важливу справу.

Але музики, танців і гарного настрою теж буде багато. Тому у програмі на гостей чекає:

  • Читання уривків з нового роману: Фоззі прочитає найцікавіші частини своєї нової книги і познайомить вас з захоплючим, але небезпечним світом «Хеві Метал».
  • Спілкування: Гості вечора зможуть поставити автору свої запитання і дізнатися більше про його творчість та натхнення.
  • Підписання книжок: Унікальна можливість отримати автограф автора на своєму екземплярі роману.
  • Святковий DJ-сет: Особлива музична програма від самого автора, яка додасть заходу незабутньої атмосфери

“Це роман про шоубізнес. Він не заснований на реальних подіях, але він заснований на реальних долях. Звичайно талант-шоу вигадане, але суть, сподіваюся, передано вірно. «Хеві Метал» раджу прочитати тим, кому цікавий шоубізнес. В книзі багато внутрякового, багато байок, гастрольних історій, які траплялися, і я захотів за рахунок них підживити оповідь.

Ідея написати цей роман мені прийшла ще у 2017 році. Тоді ми грали фестиваль в Олешках, зараз тимчасово окупованих. Я пішов послухати розігрів, хто там що співає. Перед нашим гуртом виступав якийсь хлопчик, якого оголосили учасником талант-шоу. Тобто він навіть, до самого талант-шоу не прийшов, але його оголосили учасником відбору. Це був місцевий хлопчина. Я подумав, що кар’єра переможців талант-шоу не надто довга. Це такий важкий психологічний удар — спочатку швидкий підйом, коли їх показують щотижня в праймтайм, а потім, якщо їх не підхопили якісь продюсери, не знайшли грошей, то дуже швидко ця кар’єра йде вниз, їх забувають, адже наступна партія учасників виходить. Це готовий блюз, готова драма. Я захотів написати сценарій мінісеріалу про це, змішавши історію шоу-бізнесу з детективною  історією. Скомпонував персонажа з кількох знайомих музикантів, в тому числі переможців в різних талант-шоу. Потім стало зрозуміло, що серіал навряд вийде. І все одно вирішив через кілька років написати книжку, адже історія була готова. Якщо вона довго лежить в голові, то ти вже не можеш її не написати.

Я розумію, що під час війни книжки не про війну можливо не потраплятимуть в нерв. Історія така, що «Хеві Метал» був закінчений в 2021 році, і відповідь від першого видавництва мала надійти 24 лютого 2022  року. З початком війни я про все це забув, а наш менеджер згадав, запропонував Видавництво Старого Лева, і вони захотіли її випустити.” — розповідає Фоззі про нову книгу «Хеві Метал».

Запрошуємо вас приєднатися до нашого літературного вечора, насолодитися чудовою програмою та зробити свій внесок у допомогу тим, хто цього потребує!

  • Де: Pepper’s Club, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7
  • Коли: 27 червня, 18:00
  • Забронювати столик: +38 067 011 1107

Вхід на концерт — безкоштовний. Під час виступів збирають донати, проводять креативні аукціони з незвичайними лотами. 

#НаШапку — це серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців, метою яких є забезпечити фронт —  поранених військових — кістковими імплантами, лікарні — препаратами та устаткуванням, і продовжити підтримувати паліативних хворих по всій Україні. Вхід на всі концерти — безкоштовний. Під  час виступів збирають донати, проводять креативні аукціони з  незвичайними лотами.

Проєкт «НаШапку»  був започаткований у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11” у 2014 році з початком війни. Він мав на меті підтримку переселенців, що втекли від війни на Сході нашої країни та наших військових. Зараз перед нами нові виклики:  допомога ЗСУ, пораненим  та паліативним хворим. Усіма цими питаннями опікуються наші друзі з Благодійного Фонду “СВОЇ.  

Музика у буквальному сенсі може врятувати життя. Тому ми збираємося щочетверга, щоб зібрати кошти на кісткові імпланти для наших поранених.”  — розповідає Соня Сотник, засновниця проєкту «НаШапку», радіоведуча.