Президент України відзначив державними нагородами захисниць України

22.03.2023

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами тих, хто захищає незалежність та територіальну цілісність української держави.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Президент України своїми указами №166/2023 від 20 березня 2023 року, №167/2023 від 20 березня 2023 року, №168/2023 від 21 березня 2023 року та №170/2023 від 21 березня 2023 року відзначив державними нагородами 264 захисників України.

Читайте також: Мама «азовця» Ірина Юрченко стала героїнею коміксу

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено медаллю “Захиснику Вітчизни” молодшого лейтенанта Акімову Кароліну Павлівну.

Читайте також: Весняний б’юті-бум: 5 найкращих пропозицій від українських брендів

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено медаллю “Захиснику Вітчизни” підполковника Мельник Наталію Миколаївну.

Читайте також: Нічна атака дронів на Київщині: є загиблі та поранені, у тому числі дитина

За особисту мужність та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальній цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» Куропату Еллону Михайлівну, бійця батальйону «Миротворець».

Фото: Головне управління Національної поліції в Київській області

Зазначимо, що під час одного з чергувань капітан поліції Куропата Еллона врятувала тяжко пораненого військовослужбовця ЗСУ, власноруч зупинивши сильну кровотечу.

Фото: Головне управління Національної поліції у Київській області