Президент України відзначив державними нагородами захисниць України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами тих, хто захищає незалежність та територіальну цілісність української держави.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Президент України своїми указами №166/2023 від 20 березня 2023 року, №167/2023 від 20 березня 2023 року, №168/2023 від 21 березня 2023 року та №170/2023 від 21 березня 2023 року відзначив державними нагородами 264 захисників України.

Читайте також: Мама «азовця» Ірина Юрченко стала героїнею коміксу

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено медаллю “Захиснику Вітчизни” молодшого лейтенанта Акімову Кароліну Павлівну.

Читайте також: Весняний б’юті-бум: 5 найкращих пропозицій від українських брендів

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено медаллю “Захиснику Вітчизни” підполковника Мельник Наталію Миколаївну.

Читайте також: Нічна атака дронів на Київщині: є загиблі та поранені, у тому числі дитина

За особисту мужність та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальній цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» Куропату Еллону Михайлівну, бійця батальйону «Миротворець».

Фото: Головне управління Національної поліції в Київській області

Зазначимо, що під час одного з чергувань капітан поліції Куропата Еллона врятувала тяжко пораненого військовослужбовця ЗСУ, власноруч зупинивши сильну кровотечу.

Фото: Головне управління Національної поліції у Київській області