Принц Гаррі та Меган Маркл зробили пожертвування на підтримку України

Пожертвування було зроблено на згадку про українського спортсмена, який брав участь у Іграх нескорених та який нещодавно загинув

19.03.2022

Принц Гаррі та Меган Маркл підтримали Україну фінансово. Їхній фонд Archwell перерахував суму, яка залишається в секреті, благодійним організаціям, що надають підтримку Україні.

Про це пише DailyMail.

Відомо, що пожертвування було зроблено на згадку про українського спортсмена, який брав участь у Іграх нескорених. Сергій Караїван загинув, захищаючи Україну від російських окупантів, минулої неділі.

«Ми дуже тяжко переживаємо нещодавню втрату члена нашої спільноти ветеранів в Україні, який захищав свою країну від нападу. Ми захоплюємося сміливими чоловіками та жінками з нашої глобальної спільноти ветеранів, у минулому та сьогоденні, які тривалий час захищали свої країни та сім’ї з безпрецедентною силою та рішучістю. Ми продовжуємо працювати і щодня спілкуватися з Invictus Games Foundation, щоб допомогти чим можемо», — сказано в заяві Меган Маркл і принца Гаррі.

Серед організацій, які отримали пожертвування від Фонду Меган Маркл та принца Гаррі організація, яка займається розмінуванням територій The HALO Trust, міжнародна єврейська гуманітарна організація, яка підтримує біженців HIAS, The Kyiv Independent, підтримуються організацією Are We Europe та інших.

Нагадаємо, раніше Меган Маркл та принц Гаррі підтримали Україну у своїй промові на церемонії NAACP Image Awards.