Пріянка Чопра зустрілася з українськими матерями й дітьми в Польщі

Акторка взяла участь у заняттях для дітей і погралася з ними надворі

Акторка й посолка доброї волі ЮНІСЕФ Пріянка Чопра Джонас приїхала до Польщі, щоб зустрітися з матерями й дітьми, які залишили домівку через війну.

Про це пише ЮНІСЕФ.

Чопра відвідала найбільший центр біженців у Варшаві. Також вона завітала до літнього табору від ЮНІСЕФ, де перебувають діти від 5 до 16 років.

«Про невидимі рани війни часто говорять найменше, але вони є найбільш руйнівними для дитини. Було неймовірно приємно спостерігати за швидкою реакцією ЮНІСЕФ в партнерстві з польським народом й урядом, щоб забезпечити дітям і їхнім сім’ям відчуття безпеки, надолужити знання, поінформувати про їхні права й підтримати психічне здоров’я. Усі діти мають право на таку допомогу незалежно від того, хто вони й звідки вони», – зазначила Чопра.

Акторка провела час в Освітньому центрі за підтримки ЮНІСЕФ, який підтримує українських дітей напередодні навчального року. Там вона почула про всі виклики українців, поспілкувавшись з матерями.

«Жінки, яких я зустріла, глибоко зворушили й надихнули мене. Мало того, що їм довелося тікати від війни, залишивши своїх чоловіків і близьких, тепер вони їхні єдині виховательки. Вони психологині, які допомагають дітям і заспокоюють їхні кошмари війни. Вони вчать, волонтерять. Вони відкладають власні травми, щоб виховувати й захищати дітей», – поділилася Чопра.