Програма всеукраїнської конференції унікальних тінейджерів «Завтра_2037» у Львові

05 марта, 2018

Конференція «Завтра_2037» — це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім. Спікери конференції розумні, відкриті, креативні. Вони – винахідники, що хочуть трансформувати економіку, вони – засновники проектів, прибуткових для індустрії креативності та довкілля, вони не бояться виступати перед великою аудиторією і хочуть летіти в космос. Цим дітям від 11 до 19 років, вони знають, вміють і хочуть набагато більше того, про що колись мріяли ми, дорослі. Тому покоління Z ми часто бачимо «прибульцями», мислення та ідеї яких незрозумілі.

Через 20 років ці діти стануть видатними вченими, президентами компаній та країн, відомими співаками, дизайнерами чи захисниками прав людини. У 2037 році, або й завтра, вони стануть дорослими і будуть створювати робочі місця і тенденції споживання. Тому нам, дорослим, необхідно зрозуміти, як мислить покоління Z, як генерує ідеї, як користується емоційним інтелектом.

Все це можна побачити 31 березня на конференції «Завтра_2037», яка відбудеться у м. Львові у FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24.

Зареєструватися, щоб взяти участь у події, ви можете за ПОСИЛАННЯМ.

09.30 – 10.30

Нові стратегії лідерства: досвід BRAVE1, PR-service, Raiffeisen Bank, ПУМБ та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit зануртесь у світ бізнесу, дізнайтесь, як лідери трансформують індустрії та створюють нові можливості для розвитку та співпраці. Відвідайте захід, щоб отримати реальні поради та інсайти від тих, хто вже досяг успіху.

Забронювати участь

РЕЄСТРАЦІЯ

10.30 – 10.50

Ми без вас більше не можемо! Досвід взаємного навчання: чого навчили мене ви, гості з майбутнього, і що з дорослого світу точно знадобиться вам

Вітальне слово Ірини Рубіс, ідеолога події та футуропідприємця

10.55 – 11.15

Як я навчився мислити широко і високо: 5 підказок, щоб перейняти здатність

Михайло Миколишин, 15 років, Київ

Інженер-розробник, переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Розробив платформу, за допомогою якої кожен зможе дізнатися значення будь-якого терміна з різних сфер вивчення Землі.

11.20 – 11.40

Світ за межами школи: як отримувати власний досвід і вигравати програючи

Христина Сосяк, 17 років, Івано-Франківськ

Учасниця спільноти Google Women Techmakers та Girls who code. Авторка соціального проекту «ІТ-школа майбутнього», учасниця Technovation camp. Співавторка україномовної книги з програмування для дітей. Авторка-координаторка програми стартап-інкубатора для підлітків та курсу з програмування Python. Менторка програми What If Education.

11.45 – 12.05

Як знайти себе: дiєві підходи та цікаві люди

Дмитро Лопушанський, 15 років, Львів

FrontEnd-розробник, студент організації GoITeens Lviv, вивчає BackEnd Development, розробник стартап-ідеї для застосунку Under Control та соцмережі Tagbe.

12.10 – 12.30

5 бюджетних способів реалізації своїх ідей

Єлізавета Годовікова, 16 років, Київ

Винахідниця. Її проект Waste Manager – це смарт-смітник, який допоможе завчасно дізнаватися про наповнення сміттєвого бака.

12.30 – 13.10

КАВА-БРЕЙК І СПІЛКУВАННЯ В EXPERIENTIAL-ЗОНАХ ПАРТНЕРІВ

13.10 – 13.30

Мистецтво благодійності: гід по створенню великих цінностей

Вітальне слово Катерини Загорій, співзасновниці Фонду родини Загорій

13.35 – 13.55

Не можу не діяти! Чому моя хата скраю – це точно не про сучасних українців

Артем Харченко, 13 років, Старокостянтинів

Волонтер, співак, композитор. Автор своїх пісень, кавалер ордена 90-го батальйону «За вільну Україну. АТО», найкращий волонтер року за рішенням національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016».

 

14.00 – 14.20

З чого починати діяти, якщо є гостра потреба або велика мрія

Анастасія Лівочка, 17 років, Львів

Винахідниця, фіналістка Intel ISEF – 2017 (Лос-Анджелес), MILSET – EXPO (Бразилія) і Stockholm Junior Water Prize (Швеція), на МАН України представила пристосування, яке заважає противнику визначати, де бліндажі бійців АТО.

14.25 – 14.45

Соціальний проект як відповідальність. Як не розчаруватися у соціальних ідеях

Ілля Петрик, 17 років, Львів

Адміністратор соціального підприємства «Зелена Коробка», співорганізатор Екофестивалю в УКУ, пластун, студент першого курсу програми «Етика-Політика-Економіка» в УКУ.

14.50 – 15.10

Шоу-бізнес серед тінейджерів: плюси та мінуси творчої кар’єри юного артиста

Виступ групи NEON (Київ), гучне тріо з популярного шоу «Голос. Діти». 

 

15.10 – 15.50

СНЕКИ І СПІЛКУВАННЯ В EXPERIENTIAL-ЗОНАХ ПАРТНЕРІВ

15.50 – 16.10

DIY: власна модель штучного інтелекту для підкорення світу в домашніх умовах

Соломія Леньо, 16 років, Львів

Програмістка-розробниця, future cognitive scientists. Фіналістка Intel ISEF та ICYS-2018, кандидат Малої академії наук України, досліджує штучний інтелект та людський мозок.

16.15 – 16.35

Творчість з потенціалом: майстер-клас зі створення анімації

Ірина (16 років) та Ілля (13 років) Мельніченки, Київ

Хоумскулери, мультиплікатори. Грають на музичних інструментах і використовують це у фільмах.

16.40 – 17.00

Що спільного між хіп-хопом і продуктивним саморозвитком

Софія Петришин, 16 років, Львів

Програмістка-розробниця, переможниця Intel ISEF Україна та фіналістка ICYS-2018, кандидат МАН, танцюристка Hip-Hop Pro, пластунка.

Володимир Андрюшко, 17 років, Львів

Програміст-розробник, призер Intel Techno Ukraine 2017, ICYS-2018, кандидат МАН, пластун, волонтер. Розробник EASYPARK – застосунку для пошуку найближчого місця для паркінгу.

Зареєструватися, щоб взяти участь у події, ви можете за ПОСИЛАННЯМ.

Купити квиток