«Простір любові»: у Києві відкривається ювілейна виставка Неллі Ісупової

Експозиція присвячена 85-річчю видатної художниці-керамістки

29.02.2024

1 березня у Національному музеї декоративного мистецтва України розпочнеться ювілейна виставка творів Неллі Ісупової «Простір любові». Про це організатори повідомляють на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Ретроспективна експозиція складається з авторських керамічних виробів із музейної колекції та приватних збірокхудожниці. Вона висвітлює різні творчі етапи діяльності Неллі Ісупової.

кераміка

Фото: facebook.com/DecArtMuseum

«Її творчості властиве філософське ставлення до життя, сприйняття простору в яскравих, насичених добром і посмішкою, кольорах. Вона творить свій оригінальний світ образів, наповнений роздумами та почуттями. Барвистий простір чудернацьких дерев, екзотичних квітів і фантазійних предметів населяють чарівні птахи, дивакуваті тварини, в ньому живуть добродушні люди і плавають дивні риби», — зазначають організатори виставки.

кераміка

Робота Неллі Ісупової

Улюблена тема художниці — чайники: яскраві, різноманітні за формами та примхливо розписані.

Читайте також: Софійський собор прикрасила мозаїка сумських майстрів

кераміка

Яскраві кольори кераміки Неллі Ісупової

Неллі Ісупова – членкиня Національної спілки художників України, неодноразово брала участь у міжнародних виставках-конкурсах в Італії та Франції, симпозіумах у Латвії, українських містах Полонному та Хусті. Її твори прикрашають постійну експозицію Національного музею декоративного мистецтва України.

Виставка працюватиме з 1 березня за адресою: вулиця Лаврська, 9.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram