Проєкт «Незалежні» збирає кошти на пошиття жіночої військової амуніції

03.04.2023

Жіночий вклад сьогодні на будь-якому фронті не менш важливий за інші. У наш час жінка повноцінний воїн, що тримає на своїх плечах велику відповідальність. Бути лідеркою та надихати інших це — важлива та актуальна місія, оскільки все більше жінок займають керівні посади в різних галузях, таких як бізнес, політика, наука та інші, а цей рік остаточно показав та довів, що жінки нашої країни можуть все, бо вони особливі та сильні. 

Міжнародне дослідження The 2022 KPMG Women’s Leadership Summit Report показує, що жіночі лідери здатні досягати більш високих результатів, краще розуміти потреби інших людей та здійснювати ефективний управлінський стиль. Також фемінізм, нарешті, почав правильно трактуватися в нашому суспільстві не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. 

12 березня стартував проєкт «Незалежні» від інфлюенсерки та засновниці благодійного руху «United for Freedom» Ірини Адоніної, кошти з якого підуть на пошиття жіночої військової амуніції від «ArmWomenNow». Волонтерський проєкт Ірини Никорак сьогодні знайшов вирішення проблеми відсутності жіночої військової форми для польових та бойових умов, адже раніше передбачався лише парадний варіант одягу. «ArmWomenNow» фінансується коштом донатів та завдяки благодійним фондам, аукціонам. 

Проєкт «Незалежні» створений для жінок, які розуміють, що саморозвиток завжди на часі. До проєкту залучені спікерки, які з усією любов‘ю, повагою до себе та своєї професії раді поділитися секретами, як не опускати руки та розвиватися в складні часи. Кожна спікерка є професіоналом у своїй сфері, тож гості зможуть почути корисні поради у сферах краси й здоров’я, етикету і сервірування, української мови та історії.

«Саморозвиток – ключ до збереження фундаментальних речей. Доброта та людяність – те, що зараз важливо зберегти й культивувати. Українки зараз є представницями цілої нації. І ми повинні стати найкращою версією нашого народу!», — тренерка з етикету Евеліна Тоба. 

Евеліна також є авторкою програми етикету для підлітків у Європейській школі бізнесу та лідерства. Тренерка з радістю ділиться інформацією про важливість етикету в житті кожної жінки, необхідність одягатися за правилами та як зберігати постійну ресурсомісткість й презентувати себе в сучасному світі.

«Якщо ми говоримо про мою сферу діяльності, то я щодня заново закохуюсь у нашу мову. Що стосується особистого розвитку, то мені важко уявити без нього життя. Ніби тобі не вистачає якоїсь дуже важливої деталі, щоб механізм працював. Саморозвиток і є тією рушійною силою, яка дає наснаги й допомагає не опускати руки, незважаючи ні на що. А також, звісно, віра у світле майбутнє, яке ми творимо самостійно, яке починається з кожної просто зараз», — Вікторія Панченко, викладачка української мови для дорослих та телеведуча.


Мова є невід’ємною частиною країни, тому Вікторія розповідає у своєму відео про значущість мови в суспільстві, нововведення та фемінітиви, помилки, калькування та запозичення з інших мов, факти про історію української мови та мовлення.

«Моя місія залишається незмінною – це допомагати людям знаходити правильні способи вирішення естетичних проблем, роблячи їх щасливими та усміхненими кожного дня», — лікар-дерматолог, косметолог Дарія Тіщенко.

Дарія є членом Української асоціації лікарів дерматовенерології і косметологів, тому під час війни допомагає багатьом жінкам не зіпсувати свою шкіру через стрес, а також ділиться корисними порадами щоденного домашнього догляду за шкірою. 

«Я дуже люблю гарних жінок, я дуже люблю свою професію, я точно знаю, що ми дійсно змінюємо світ. Якщо жінка гарна – вона щаслива. Якщо жінка щаслива – щаслива її родина та вся країна! Тому я завжди буду робити те, що найкраще вмію: займатися освітою та турбуватися здоров’ям жінок», — лікар-трихолог Юлія Седлецька.

Здоров’я – одне з найголовніших станів повноцінного фізичного, психічного та соціального добробуту, воно відповідає і за нашу красу. Юлія знає все про здоров’я волосся, адже є фахівцем з реабілітаційної трихології, членом Всеукраїнської асоціації трихологів та Української асоціації реабілітаційної трихології. У проєкті «Незалежні» вона підіймає теми стресу, випадіння та здоров’я волосся, важливість сну, водного балансу та м’яса в раціоні, догляд за волоссям під час війни та в інших умовах. 

Для участі у проєкті «Незалежні» переходьте за посиланням.