Проїхала 30 км: 15-річна поранена водійка вивезла поранених дорослих з Попасної

Дівчинка їхала з простріленими ногами. Каже, що не кинула б людей під обстрілами.

06.05.2022

15-річна поранена дівчинка самостійно керувала автомобілем і проїхала тридцять кілометрів, аби вивезти з Попасної кількох дорослих з пораненнями складнішого ступеню.

Про це повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко з посиланням на канал «Твоє місто».

Дівчинка розповіла, що вони їхали на автомобілі та потрапили під обстріл. Каже, що у машині було ще три чоловіки та жінка. Це не її родичі.

«Двох чоловіків поранило уламками, одного з них дуже сильно і довелося мені сісти за кермо та повезти у Бахмут», — каже підліток.

За її словами, рішення таке ухвалила, бо пораненим потрібна була термінова допомога, вони могли втратити багато крові. Дівчина розповіла, що на дорозі лежали міни у шаховому порядку і там було неможливо проїхати, але вона якось зробила це. Далі вона побачила тіло жінки і стовп — вона це теж проїхала і звернула направо, де їх обстріляли війська рф.

Їй потрапили у ноги — вона нічого не могла зробити, машина заглохла.

«Я ледве завела її, але машина потім все одно заглохла, бо акумулятор пошкодила куля. Я так і їхала із простріленими ногами — наскільки могла їхала. Мені це нелегко вдалося, було дуже боляче, але все ж таки хоча б якось», — додає 15-річна.

І каже, що не кинула б людей під обстрілами.