Реєстровані партнерства в Україні: закон підтримав німецький дизайнер

31.05.2023

Німецький дизайнер і квір-активіст Франк Пітер Вільде підтримав законопроєкт №9103 про створення інституту реєстрованих партнерств в Україні, опублікувавши спільний допис із громадською організацією «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права» в Instagram.

Дизайнер з лютого 2022 року щодня публікує фото у своєму Instagram із креативними образами на підтримку Україну у війні проти росії. Світлини він робить зазвичай у ліфті свого будинку. Через це на нього поскаржилися сусіди.

Читайте також: Барбра Стрейзанд продемострувала українську вишиванку з особливими орнаментами: фото

Адміністрація будинку заборонила німцю робити селфі в ліфті, бо попадуть на нього в суд. Але Франк Вільде продовжив знімати креативні світлини.

Читайте також: Легенда «Зоряних війн» розігрує вишиванку, щоб відновити школу на Київщині: фото

Нагадаємо, що законопроєкт №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств» дасть змогу одностатевим і різностатевим парам офіційно оформити свої стосунки. Реєстроване партнерство не є шлюбом, воно лише надає партнерам статус близьких родичів, а саме члена сім’ї першого ступеня спорідненості незалежно від того, чи проживають вони фактично разом і, чи ведуть спільно домашнє господарство.

Читайте також: Гурт Scorpions виступить на Майдані Незалежності після перемоги України у війні

Пропонуємо переглянути останні селфі креативного дизайнера:

Новини партнерів