Рідні захисників «Азовсталі» закликали завадити «трибуналу» над полоненими

Асоціація сімей захисників «Азовсталі» звернулася до президента України Володимира Зеленського, а також до міжнародних організацій, зокрема, гарантів безпеки захисників Азовсталі – МКЧХ й ООН, із проханням завадити проведенню фейкових трибуналів, які загрожують бійцям полку «Азов».

Рідні захисників наголосили, що «міжнародний трибунал» неможливий у псевдореспубліці, яку не визнають у світі. У заяві наголошується, що проведення судів над військовими також «суперечить загальновизнаним міжнародним законам про поводження з військовополоненими».

Окрім цього, рідні захисників Маріуполя закликали українців перевіряти інформацію, яку ті поширюють у соцмережах, і не вірити всім «гучним» постам з фейковою інформацією.

«Усіх небайдужих закликаємо перевіряти інформацію, яку ви поширюєте, і не вестися на гучні пости з фейковою інформацією. Наш ворог підступний – усі вкиди він робить з метою подальшої дискредитації «Азову» та введення аудиторії у свою підлу оману. Сьогодні пост з подібною неправдивою інформацією зібрав понад 170 тисяч вподобань в інстаграмі. Водночас реальні новини про захисників «Азовсталі» не збирають і десятої частини такої підтримки. Пам’ятайте про медіагігієну й шукайте правду в надійних джерелах», – закликали автори заяви.