Робота українських ілюстраторів була опублікована в Японії

Японське видавництво Bronzе обрало для каталогу зображення про будні українців

21.02.2024

Творча майстерня «Аґра́фка» — це дизайн-студія, заснована львівськими художниками Романою Романишин та Андрієм Лесівим, які працюють у сфері книжкового оформлення та ілюстрації. Японське видавництво Bronzе використало ілюстрацію про воєнні будні українців з їх книги «Куди і звідки». Зображення «Один звичайний день з життя українців» прикрасило першу сторінку каталогу. Про це «Аґра́фка» розповіла на своїй сторінці у  Facebook.

ілюстрація

Фото: facebook.com/agrafkastudio

 

«Це новий каталог японського видавництва Bronze, яке восени відзначило своє 40-річчя. На обкладинці — фрагмент нашої книги Куди і звідки, а на перших сторінках — розповідь про наш візит до Японії у вересні 2023. Для першої сторінки каталогу видавництво попросило нас створити ілюстрацію, яка б відображала життя людини у теперішньому непередбачуваному світі – ми вирішили показати один звичайний день з життя українців: захищай свободу, протидій агресії, працюй з пристрастю, знаходь радість у простих речах», — написали в арт-студії.

книга

Фото: facebook.com/agrafkastudio

Читайте також: Українські художниці перемогли на Болонській виставці ілюстраторів

Творчий тандем майстерні «Аґра́фка» став найбільш популярним серед українських ілюстраторів за кордоном. Зокрема у Японії вже перекладені і видані 4 книжки.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram