Ролик про Херсон переміг у конкурсі «Місто з характером»

Підсумки проекту

«Місто з характером» — це урбаністичний проект, який мав на меті показати красу та унікальність нашої країни, а також знайти молоді таланти, які за допомогою звичайної камери на смартфоні можуть зняти шедевр.

На участь в конкурсі «Місто з характером» протягом двох місяців надійшло близько 300 заявок з більш ніж 50 міст України. Більшість учасників були мешканцями мегаполісів (40% з Києва), але не лишилися осторонь й жителі невеликих містечок — Яремче, Тячева, Українки, Богуслава, Бучача.

Днями ж організатори назвали й нагородили переможців. Приз у головній номінації отримав гід із Херсона Олексій Білецький. На нього чекає місяць навчання в одній із найвідоміших кіношкіл світу. Переможцями конкурсу аматорів та власниками подарункових сертифікатів на придбання техніки стали киянка Анастасія Явтушенко (25 000 грн), одеситка Аліна Шевченко (15 000 грн) та Володимир Тинний з Івано-Франківська (10 000 грн). Спеціальний приз від організатора конкурсу — річний запас води з характером «Боржомі» — отримав Нікіта Мєкєнзін із Києва.

«Характер міста — це не тільки будинки, вулиці та пам’ятки архітектури з путівників. Перш ніж почати зйомки, ми збирали відгуки місцевих жителів і гостей міста, просили розповісти, які звуки найкраще виражають характер Херсона. Виявилося, що це і крики чайок, і бій годинника на площі, і тріпотіння розвішаної на мотузках білизни, і пісні вуличних музикантів, і хрускіт кавуна. Десятки непомітних, на перший погляд, дрібниць», — розповідає переможець професійного конкурсу Олексій Білецький.

Відео учасників конкурсу «Місто з характером» із шорт-листа найближчим часом зможуть побачити гості Одеського міжнародного кінофестивалю.

-Читайте також: План дій: Куди піти в Києві в липні