Романтичний вечір з театром удома: вистави онлайн до Дня святого Валентина

Кохання з щасливим кінцем, нещасне кохання, любов без слів та історію розказана танцем – все це можна знайти у добірці.

11.02.2024

Для тих, хто планує вечір кіно з коханою людиною, або ж бажає провести цей день у компанії історій про любов – онлайн-театр DRAMOX пропонує незвичайну альтернативу “Титанікам” та “Ла-ла Лендам”. Вечірній перегляд вистави вдома – незвичайний театральний досвід онлайн, який може стати вашою новою традицією.

Miłość/Любов, Театр «Золоті ворота», 18+

У виставі використовуються тексти Леонардо да Вінчі та Антуана де Сент-Екзюпері
Жанр: любов пізнав той, хто чекає телефонного дзвінка, знаючи, що він вже ніколи не продзвенить.

Кожна історія у виставі «MIŁOŚĆ/ Любов» — це мрія, втрата, сповідь, пошук, ілюзія, диво, надія, або ж публічна самотність, від якої не рятують навіть лайки в інстаграмі.

Камінний господар, Театр 360 градусів та Театр на Подолі

Драма за однойменним твором Лесі Українки

Вистава розповідає всесвітньо відому любовну драму спокусника Дон Жуана, егоїстичної Донни Анни та мрійливої Долорес у трактуванні української поетеси Лесі Українки. У її баченні Дон Жуан несподівано сам стає у деякому роді жертвою жінки, яка зламала його волю. Адже кожен прагне щастя та якою ціною? 

Ромео і Джульєтта, Стратфордський фестиваль

Драма за Вільямом Шекспіром

Зворушлива постановка про Ромео і Джульєтту та ворожнечу між родинами Монтеккі та Капулетті в оригіналі (з українськими субтитрами) з дрібкою гумору у грі акторів. Найвідоміший роман усіх часів — історія-застереження, яка століттями залишається актуальною. 

Одіссею, повертайся додому, Театр на лівому березі Дніпра

Вистава створена за мотивами поеми Гомера, жанр: епопея очікування

Пенелопа покірно і терпляче чекає на свого чоловіка, не піддаючись на вмовляння численних шанувальників. Одіссей же намагається, але не може повернутися додому. Їм багато про що потрібно сказати одне одному, але у виставі панує мова тіла та пластика рухів.

Очі блакитного собаки, Хмельницький театр ім. М. Старицького

Драма про Неї та про Нього

За сюжетом головні герої драми зустрічаються лише уві сні. Прокинувшись, Він забуває її, Вона ж відчайдушно шукає його в реальності, залишаючи усюди надпис «Очі блакитного собаки», їхній особливий ключ у спілкуванні. Тож на що головні герої здатні заради кохання та чи зможуть вони віднайти один одного в реальності?

KVITKA, Вінницький театр ім. М. К. Садовського

Перша у світі вистава про славетну американську співачку з українським серцем — Квітку (Кейсі) Цісик

1991 рік, Квітці діагностують рак грудей. Лікарі прогнозують кілька місяців життя. У неї маленький син та коханий чоловік. Та вона вирішує боротися за життя не лише лікуванням, але й плідною працею.

Жизель, Англійський національний балет

Адаптація культового класичного балету від всесвітньо відомого режисера-постановника Акрама Хана

Вистава отримала міжнародне визнання з моменту світової прем’єри у 2016 році. The Times назвала балет «диким та інтенсивним», The Guardian розцінила його як «подарунок для Англійського національного балету». Це переосмислена історія кохання, зради та спокутування від якої неможливо відірватись.

Тіні забутих предків, Одеський театр ім. В. Василька

Музично-пластичного дійства за твором Михайла Коцюбинського

У центрі вистави – історія кохання Івана та Марічки. Пронизливо трагічна та фатальна, але від того не менш гостроцікава, в якій поєдналися любов і ворожнеча роду людського.

Фелікс Австрія, Івано-Франківський Драмтеатр

Драма за однойменним романом Софії Андрухович від французького режисера Жюля Одрі

Любов буває різною. Дія розгортається в Станиславові (сучасний Івано-Франківськ) початку XX століття — щасливому місто старої Австрії. Ця візуально чорно-біла, але насичена емоційними барвами історія розгортається у споминах головної героїні. Це казка для дорослих про самотність, дружку, стигми дитинства і те, як звільнитися від ілюзій і навчитися любити себе.

Новини партнерів