Розбещував та ґвалтував 6-річного хлопчика: жителя Полтавщини засудили до 14 років в’язниці

сексуальне насильство над дітьми
19.09.2023

До 14 років позбавлення волі засудили чоловіка за сексуальне насильство над малолітнім хлопчиком, якому на момент насильства було 6 років.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

«За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Дарницької окружної прокуратури мешканця Полтавщини визнано винним у розбещенні та зґвалтуванні малолітнього, зберіганні дитячої порнографії та примушуванні малолітнього до участі в її створенні (ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 4, 5 ст. 301, ч. 1, 3, 4 ст. 301-1 КК України)», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що чоловіка засудили до 14 років позбавлення волі. Також вироком суду його на три роки позбавили права займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з навчанням дітей, їх вихованням та проведенням дозвілля, обіймати посади, пов’язані з роботою з особами віком до 18 років.

Читайте також: На Київщині затримали чоловіка, який зґвалтував 4-річну дівчинку: подробиці

Прокурор у суді довів, що засуджений упродовж декількох років розбещував та ґвалтував малолітнього хлопчика. Дідусь хлопчика був одружений із матірʼю засудженого, він бував у них дома та користувався довірою дитини, часто залишався за нею доглядати.

Читайте також: За зґвалтування 6-річної дівчинки жителя Прикарпаття засудили до 15 років ув’язнення: подробиці

На момент початку вчинення протиправних дій хлопчику було 6 років. Вказані неправомірні дії він фіксував на мобільний телефон, примушуючи малолітнього до участі у створенні фото і відео порнографічного характеру, які зберігав.

Читайте також: ​На Закарпатті засудили батька, який довів дитину до самогубства: деталі

Під час судового розгляду чоловік заперечував свою провину. Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи. До набуття чинності вироку суд залишив чоловіка під вартою.

Новини партнерів