За зґвалтування 6-річної дівчинки жителя Прикарпаття засудили до 15 років ув’язнення: подробиці

16.08.2023

53-річ­ного прикарпатця суд визнав винним у зґвал­ту­ван­ні 6-річної дівчинки та призначив йому 15 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Зазначається, що за під­три­ман­ня пуб­лічно­го об­ви­ну­ва­чен­ня юве­наль­ни­ми прокурора­ми Івано-Франківської обласної про­ку­ра­ту­ри 53-річ­ного прикарпатця суд визнав винним у зґвал­ту­ван­ні ма­ло­літньої дитини (ч. 4 ст. 152 КК Ук­ра­їни). Його засудили до 15 ро­ків поз­бавлен­ня во­лі.

Читайте також: На Прикарпатті дядько зґвалтував і задушив 9-річну племінницю: деталі

У суді прокурор довів, що мешканець Надвірнянського району у жовтні 2022 року вчинив злочин проти статевої свободи 6-річної дівчинки. У стані алкогольного сп’яніння він прийшов на подвір’я до своїх сусідів та, побачивши, що поряд із дитиною немає батьків, заманив її за господарську будівлю і зґвалтував.

Читайте також: Апеляційний суд затягує справу про зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті? Нові подробиці

У су­ді об­ви­ну­ва­че­ний свою прови­ну не визнав, але вона повністю доведена зібраними доказами.

Читайте також: Апеляційний суд Закарпатської області скасував вирок у справі про зґвалтування неповнолітньої дівчини: подробиці

Враховуючи те, що чоловік раніше судимий за аналогічний злочин, прокурор орієнтував суд на призначення йому максимального покарання. Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, InstagramтаFacebook.