Rozetka зняла з продажу на платформі феєрверки та всю піротехніку

13.06.2022

Онлайн-ритейлер Rozetka вирішив виключити з продажу феєрверки, петарди та іншу піротехніку, адже їхнє використання може нашкодити багатьом постраждалим від війни українцям.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що сама Rozetka таких товарів не продавала, але це могли робити компанії-партнери ритейлера на маркетплейсі. Як вважає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін, Україні необхідна заборона продажу піротехніки, адже «навіть грім спричиняє паніку в людей, що вже казати про вибухи салютів, які схожі на вибухи бомб».

Він закликав інших українських ритейлерів та компанії якомога швидше долучатися до ініціативи і вилучити піротехніку з продажів. Ініціатива заборони продажу феєрверків лунала від активістів і до повномасштабного вторгнення з огляду на кількість українських військових та переселених осіб через початок Росією війни проти України у 2014 році.

Засновник руху UAnimals Олександр Тодорчук каже, що заборона піротехніки повинна убезпечити українських солдатів, а також ветеранів і переселенців із посттравматичним синдромом. Крім того, вона допоможе захистити довкілля і тварин, а також тих, хто запускає феєрверки, від травмування.