«Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку»: розвідка перехопила розмову окупантів

23.05.2022

Головне управління розвідки Міноборони перехопило розмову двох окупантів. У ній вони обговорюють, що можна не очікувати ротації та згадують злочини, вчинені іншими російськими військовими.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», узагалі за ротацію можете забути. А чому далі ми не рухаємося? Бо все групування знаходиться в «ДНР». Коли вони там закінчать, перекинуть сюди війська, і тільки тоді почнемо рухатися», – розповідає один із окупантів.

Далі вони обговорили те, що роблять інші окупанти на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, один зі співрозмовників розповів про злочини 125-го полку.

«Зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» в когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів», – ідеться в розмові.

Наприкінці один з окупантів додав, що не розуміє, чому потрапив на «російську спецоперацію», якщо він «ДНРівець» та попереджає свого співрозмовника, щоб той був обережнішим.