Розвивальний застосунок Keiki World відкрив безоплатний доступ для дітей в Україні

У застосунку доступні розвивальні ігри, направлені на вивчення абетки, письма, математики та покращення навичок пам’яті, логіки й креативності

Мобільний застосунок Keiki World з розвивальним ігровим контентом для дітей від 2-х до 5 років відкрив безоплатний доступ для дітей в Україні, щоб допомогти їм відволіктися від жахів війни, повідомляють у компанії.

«Ми вирішили підтримати найуразливішу частину суспільства — маленьких українців, які не мали бачити і чути війни ніколи в житті. Хто, якщо не ми? Зараз важливий вклад кожного — це запорука перемоги. Keiki буде продовжувати допомагати Україні й українцям. Все буде Україна!», — каже СЕО Кеікі Інна Максименко.

У застосунку, зокрема, доступні розвивальні ігри, направлені на вивчення абетки, письма, математики та покращення навичок пам’яті, логіки й креативності. Також діти можуть переглядати розвиваючі мультфільми й пісні у відеоформаті. Щоб розвиток був систематичним, у додатку є навчальний план, а також профіль дитини — так батьки можуть відстежувати прогрес.

Застосунок доступний для завантаження на Android та iOS за посиланням:

https://keiki-world.onelink.me/KJvs/getkeiki20000