20 серпня о 16.00 в саду біля ясена Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться презентація проекту 211 floor – платформи для якісного культурного контенту, Zoom для культури, віртуального Дом Майстер Клас.
О 17:00 — пресконференція, на якій ви зможете поспілкуватися з організаторами та учасниками фестивалю.
Учасники пресконефренції:
- Євгеній Уткін, співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage
- Влад Троїцький, театральний актор, режисер, драматург, засновник першого в Україні незалежного театру Дах, художній керівник гуртів Дахабраха, фрік-кабаре Dakh Daughters, лялькове кабаре ЦЕШО, президент міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ. Його проект, опера IYOV від NOVAOPERA, буде презентована в рамках фестивалю
- Євгеній Стасіневич, куратор літературної сцени фестивалю
- Люба Морозова, музична консультантка фестивалю
- Інші учасники фестивалю
По закінченню – запрошуємо поринути у шестиденний мистецький маратон.
Програма першого дня фестивалю:
- 18:00 – відкриття фестивалю. Простоспів. Концерт музики Вікторії Польової на дзвіниці Софії Київської у виконанні жіночого хору AVE і Оксани Нікітюк.
- 18:30 Спогад про майбутнє. Виставка Олександра Дубовика (основна сцена)
- 19:00 Музичний перформанс «Кіно у сні і наяву» використані фрагменти з фільмів Романа Балаяна, музика Вадима Храпачова у виконанні Sed Contra Ensemble (основна сцена)
- 20:30 «Альма-матір» М.Булгакова. Презентація інсталяції (основна сцена)
- 21:00 «Присвята Мирославу Скорику». Богдана Півненко та Анна Хмара (основна сцена)
- 22:00 «Дивосвіт Химер». Звуковий триб’ют Андрія Кириченка до творчості Марії Приймаченко (основна сцена)
Bouquet Kyiv Stage, організований Домом «Майстер Клас», проходитиме вже втретє з 20 по 25 серпня у дворі «Софії Київської». Це буде шість днів музики, візуального мистецтва, театру, літературних читань і дискусій, інтерактивних дитячих програм і цикл бесід під ясенем із людьми, що творять зміни. Загалом заплановано близько 40 подій, більшість з яких транслюватиметься онлайн.
Цього року темою фестивалю обрали «Місто майстрів», щоби мовою мистецтва розповісти про тих, хто змінював чи змінює світ, а відтак і життя кожного з нас. Розповісти як про легендарних особистостей, так і про тих, хто лише починає свій творчий шлях, але починає його яскраво й неординарно. Наскрізну ж ідею цьогорічного фестивалю його ініціаторам підказав карантин – «Життя триває!»