Проєкт зосереджений на темі відновлення
Україна вже втретє презентувала свій павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату. Вона проходить в Баку з 11 по 22 листопада. Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.
Очікується, що в українському павільйоні пройдуть близько 40 заходів та дискусій за участю українських та міжнародних спікерів.
На СОР29 Україна представить себе як еталон незламності та зеленого розвитку в умовах війни; осереддя зелених інновацій, прогресивних рішень та діджиталізації, відкрита до світу.
Цьогоріч концепція українського павільйону ґрунтується на темі відновлення та спільних зусиль для великих змін. Саме тому для стін використовували екопапір із живим насінням різнотрав’я. Після конференції фрагменти стін висадять у країнах-партнерах України.

З поверхнею стін павільйону також працювала художниця Олександра Жумайлова. Вона створила зображення на площі понад 120 кв. м, серед яких розмістила ключові екологічних ініціативи України.
Насамперед Україна презентує:
- технології цифровізованого землеробства;
- розробки у сфері відновлюваної енергетики й розмінування;
- стартапи, що створюють папір з опалого листя;
- ловці вуглекислого газу;
- екологічна альтернатива пінопласту;
- мобільні заводи-принтери.

«Для України надзвичайно важливо бути присутньою на кліматичному саміті СОР29 — це свідчить про нашу стійкість у сфері кліматичної політики та здатність працювати разом із цивілізованим світом задля спільної мети: подолання кліматичної кризи та досягнення кліматичної нейтральності. Наше завдання — показати Україну як центр зелених інновацій, екологічних рішень і цифрових трансформацій, де народжуються нові проєкти та ініціативи«, — зазначила Світлана Гринчук, міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України.
У павільйоні працюють зони віртуальної реальності, в яких відвідувачі зможуть на власні очі побачити українські ліси й поля, знищені під час повномасштабного вторгнення. Також тут віртуально пролетіти над територією знищеного Каховського водосховища і побачити вербовий ліс, що виріс на його місці.