Продовжуючи тему українского влогінгу, пропонуємо добірку каналів, які ведуть бібліофіли для таких само завзятих книголюбів. Вони порадять новинки, озвучать свої думки щодо того чи іншого твору, продемонструють усі переваги та вади видань, а ще познайомлять із новими авторами. Долучайтеся у YouTube!
Annika Blog
Поетеса, блогерка та книголюбка Анна Лисенко-Гурська із файного міста Тернополя має відеоблог, де пліткує на теми книг, життя та всяких інших штук. Вона не лише робить огляд книг, а й інспектує книгарні, ділиться враженнями про літературні фестивалі та робить книгосюрпризи для своїх шанувальників. Анна підкреслює, що свої блоги та твори пише українською, тому ставить хештег #я_роблю_це_українською. А ще у неї є акаунт в Instagram.
Color Life by Anna
Власницю цього каналу також звуть Анною. Вона живе та працює у Луцьку, дуже любить книжки, а також цікавиться питаннями освіти й захоплюється подорожами. Від Анни ви дізнаєтесь про нові надходження, що відбувалося на першому з’їзді BookTube-блогерів на Книжковому Арсеналі, а також вона робить різні цікаві соцопитування. Ще Анна має блог на wordpress.com.
Gulbanu Bibicheva
Блогерка, мати чотирьох синів Гульбану Бібічева читає по одній книжці на тиждень та публікувати відео зі своїми враженнями щодо неї. Відео вона викладає чотири рази на тиждень по вівторках, середах, четвергах та неділях. Одже, якщо не встигаєте за новинками, долучайтеся до YouTube-каналу Гульбану. А ще вона має сімейний влог.
— Читайте також: 10 + 1 знаковый роман Букеровской премии
The Book Of Eibon
Дуже-дуже-дуже цікавий канал, тому що відрізняється гумором та анімаційними відео, які автор на ім’я Володимир робить самотужки. За 30 секунд він розповість вам сюжети «Пікніку на узбіччі», «Людини у високому замку», «Квітів для Елджерона» та інших цікавих творів зарубіжних й українських письменників.
Люда Дмитрук
Блогерка на своєму каналі під романтичною назвою «Вишневий цвіт» поділиться лайфхаками щодо того, як упорядкувати бібліотеку, порадить, що читати протягом свят, подорожей та навіть посту. Ще ви побачите та почуєте рецензії, враження, аналіз букбоксів та багато інших цікавинок.
Nata&Books
Книголюбка на ім’я Наталя — справжній книжковий шопоголік. Вона щомісяця купує та читає нові книжки, радо ділиться враженнями, проводить конкурси, а також відповідає на питання постійних глядачів.
Анатомія книги
Своїх шанувальників власник каналу, викладач Українсько-угорського науково-навчального інституту Василь Беликанич, називає книжково-літературною сім’єю, тож літературу він добирає вельми цікаву та розумну. Від Василя ви дізнаєтесь про видання, що присвячені Мустафі Джемілєву та Дональдові Трампу, про найновіші твори Світлани Алєксієвіч та як то воно «Бути смертним».
Annie ReadsBook
Дівчина Оля (Annie — це псевдонім) вважає, що важливо не тільки читати книги, а й обговорювати прочитане. Саме цим блогерка й займається на своєму каналі, а читає вона багато — мінімум три книги на місяць, тож надолужуйте!
A Woman Who Reads
Цей влог також веде дівчина на ім’я Ольга. Вона нещодавно розпочала робити відеоогляди, тож підтримайте її та долучіться до каналу. Оля дуже динамічно та цікаво розповідає про книги, які прочитала. Після перегляду кліпу, присвяченому твору Артура Гейлі «Готель», нам дуже закортіло прочитати цю книгу!
Літогляди Сущука
Копірайтер Максим Сущук має цікаве хоббі — він веде канал на YouTube для тих, кого література рухає вперед. Ви дізнаєтеся, як глибоко можна впасти у японський транс від «Країни снігу» Ясунарі Кавабати, який твір є хард-версією «Загубленої» та чому «У лісі-лісі темному» діймає до кісток.
Аліна Возна
На своєму відеоканалі Аліна публікує відеокліпи не лише про книги, а й про стиль життя, особистий розвиток, моду та подорожі. Щодо книг, то Аліна читає все — від класики й до найсучасніших романів, дитячу та дорослу літературу, прозу та поезію, — та ділиться враженнями із глядачами.
Твоя Полиця
Проект «Твоя Полиця» ставить на меті популяризацію літератури. Тому у влозі ви знайдете книжкові рейтинги, інформацію про новинки, цікаві рецензії, фотозвіти, репортажі із різноманітних з’їздів та форумів, зустрічі з письменниками. Проект має пабліки у Facebook та Instagram.
P.S. Також можете переглянути й інші канали — про українські книги UkrBooks, інтелектуальний Imagination, різноплановий Book park, андеграундний Ultimoirene.
Фото: із архіву Анни Лисенко-Гурської