IV Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ!

09 июня, 2020

Щорічний Всеукраїнський фестиваль архітектури ARCHIKIDZ! Малої академії наук України відбудеться влітку у Києві в Національному експоцентрі України (ВДНГ) у форматі off/online. Організатори вирішили не скасовувати  подію, а задля безпеки учасників (з огляду на карантин) — змінити її формат.

Протягом 20 днів, з 27 червня по 23 липня, організатори щодня збиратимуть в окремому павільйоні по одній команді дітей, дотримуючись правил особистої гігієни та безпеки. Творча робота кожної групи транслюватиметься  на сторінках фестивалю у соціальних мережах задля залучення інших дітей до майстер-класу в онлайн-форматі. Участь у фестивалі безкоштовна. Графік відвідування буде опубліковано напередодні  заходу. Кількість учасників у групах буде залежати від актуальних карантинних обмежень на період фестивалю. 

Участь у фестивалі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова — за посиланням

Тема IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей — “Природа у місті. Жити разом”. Вона була обрана ще на початку року, а протягом останнього місяця стала актуальнішою. Працюючи з дітьми понад  3 роки, зустрічаючись з ними на фестивалі і в межах освітніх майстер-класів, ми спостерігаємо жвавий інтерес юного покоління до теми екології. Діти хочуть жити у місті, де є зелені парки з пташками і тваринами. Ми віримо, що можна покращити довкілля разом з дітьми! 

Програма фестивального дня буде сформована з 3-х частин:

Нові стратегії лідерства: досвід BRAVE1, PR-service, Raiffeisen Bank, ПУМБ та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit зануртесь у світ бізнесу, дізнайтесь, як лідери трансформують індустрії та створюють нові можливості для розвитку та співпраці. Відвідайте захід, щоб отримати реальні поради та інсайти від тих, хто вже досяг успіху.

Забронювати участь
  1. Лекція з презентацією від практикуючого архітектора. Щодня перед групою дітей виступатиме архітектор. Його виступ транслюватиметься на сторінках фестивалю у соціальних мережах. На фестивалі спеціально відтворять атмосферу телевізійного шоу, задля online-спостереження з метою підвищення зацікавлення проектом.  
  2. Творче архітектурне завдання. Після виступу архітектор разом з дітьми  створюють макет міста, а саме — окремої її частини. Кожна група відповідає за одну із зон — парки, дороги, прибудинкова територія, зони відпочинку тощо.  
  3. Творче завдання — заселення міста. Павільйон під час фестивалю перетвориться на місто дитячих мрій та фантазій, яке з кожним днем будет змінюватися учасниками. Там з’являтимуться  дерева, люди, тварини  —  все буде створено руками дітей під модерацією архітектора та волонтерів. 

З 23 по 27 липня павільйон перетвориться на виставковий простір. Всі роботи демонструватимуться  у  форматі виставки дитячих архітектурних макетів. Виставка буде відкрита для всіх охочих.