Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили колекцію присвячену миру

Українські бренди Kachorovska та KSENIASCHNAIDER випустили весняну колекцію взуття та одягу присвячену миру.

Про це йдеться на сторінках брендів.

«Кампейн готували до війни, тоді основним настроєм зйомки була внутрішня свобода героїні <…> Ідея є влучною й зараз, коли єдине, чого хочуть мільйони українців — це повернутися додому. Сьогодні наша кампанія — прохання до кожного зберігати свій спокій і себе — як уособлення свого дому», — йдеться у дописі.

Купити ковбойки можна через дірект та на сайтах брендів. Дві моделі взуття, представлені в дропі, виконані в монохромній палітрі. Ботільйони Thelma у блакитному та пісочному відтінках та високі черевики Lula. Підбори профарбовані спеціальною зносостійкою фарбою, що захищає їх від подряпин. Підошву розробляли в Італії. На миску взуття вручну вишиті чайки та сонце над морем за ескізом Антона Шнайдера на фабриці Kachorovska.

3 вересня стартує безоплатна освітня програма для жінок Women in Tech 2026!

Власна справа, нова професія чи фінансова самостійність можуть початися з правильних знань і підтримки. У програмі — практичні інструменти, грантові можливості та жіноче ком’юніті.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kachorovska (@kachorovska_atelier)