Министр уточнил, что действительно 6 января харьковская компания “Биолек” подала заявку на регистрацию вакцины в Государственный экспертный центр.

Это только заявка. Далее они должны, согласно законодательству Украины, подать еще регистрационную форму, досье”, – заявил Степанов.

По его словам, в этом досье должна быть четко доказана безопасность вакцины и показаны результаты трех фаз клинических испытаний.

Наконец мы хоть увидим не какие-то политические лозунги, а что такое эта российская вакцина”, – отметил Степанов.

Реєстрацію на Business Wisdom Summit 2026 відкрито!

15 квітня в Києві відбудеться Business Wisdom Summit. Бізнеси сміливих — захід для власників і лідерів, які не чекають кращих часів, а формують їх самі. Понад 500 учасників і 40+ спікерів зберуться, щоб говорити про зростання під тиском, відповідальність як нову норму бізнесу, силу системних рішень та технології, що працюють на майбутнє. Business Wisdom Summit — платформа для лідерів, які беруть на себе відповідальність і задають напрямок розвитку країни.

Забронюйте Вашу участь за найкращими умовами!