На польсько-українському кордоні відкрили перший польовий госпіталь

В Україні на польсько-українському кордоні на шляху до Львова відкрили перший польовий госпіталь. Персонал польового госпіталю налічує 65 осіб, серед яких є медики, парамедики, логісти та менеджери.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Увесь персонал — ізраїльські експерти з таких медичних напрямків, як:

  • медицина швидкої допомоги;
  • внутрішня медицина;
  • педіатрія;
  • акушерство та гінекологія;
  • загальна хірургія;
  • ортопедія;
  • отоларингологія;
  • психіатрія;
  • соціальна підтримка.

У разі необхідності оперативного втручання операції проводитимуться змішаними об’єднаними групами медиків у співпраці з міською лікарнею. Медична допомога надаватиметься безоплатно усім, хто цього потребуватиме.

Окрім медичної допомоги, ізраїльські медики проводитимуть навчання для місцевих лікарів.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

У госпіталі надаватимуть допомогу цивільному населенню. Кожна бригада лікарів працюватиме позмінно — по тижню. Ізраїльські медики готові працювати в Україні до закінчення війни.