Під посольства рф приносять речі, які окупанти крадуть в українців

08 апреля, 2022

Під посольства рф приносять речі, які окупанти крадуть в українців та продають на ринках, зокрема, у білорусі. Такі акції вже відбулися у Лондоні та Львові.

Так, перед входом до посольства рф у Лондоні тепер стоять пральні машини, тостери, ганчір‘я, ношена білизна, дитячі іграшки та прикраси. Це ті речі, які окупанти крадуть з домівок українців чи жителів, які були вбиті.

Така ж акція пройшла у Львові. Міський голова Андрій Садовий закликав зробити такі ж акції під усіма російськими дипломатичними установами.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

«Колись у цій приватній будівлі працювало консульство рф. Тепер – це символ мародерства і рашистського звірства», — йдеться у дописі.

Нагадаємо, після того, як наприкінці березня російські війська відступили з Київської та Чернігівської областей у білорусь, почали з’являтися свідчення про спроби окупантів збути або відправити додому в Росію награбовані в Україні речі. А 2 квітня розвідка Міноборони України повідомила, що у білоруському місті Наровля (Гомельський район) російські військові організували подобу «спеціалізованого» базару, де продають вкрадене в Україні майно.

«В асортименті мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, коштовні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, мистецькі вироби, дитячі іграшки, косметика. Тобто все, що росіяни отримали шляхом мародерства та пограбування мирного населення в Україні», — розповіли українські розвідники.

За їхніми даними, у перші дні квітня російські військові з небаченою організованістю забезпечували постачання нових «партій товару» на цей «базар»:

  • з міста Буринь (Конотопський Сумської області України) у бік Білорусі окупанти відправили цілу колону російських вантажних автомобілів із вкраденим майном — від промислових товарів до предметів домашнього побуту;
  • російські військові КАМАЗи останніми днями накопичувалися в білоруському місті Мозир (Білорусь), де солдати РФ вивантажували пакети з награбованими речами, а далі відправляли їх до РФ російською службою експрес-доставки СДЕК.

Масові спроби російських військових відправити додому такі «посилки мародера» засвідчила і моніторингова група білоруського порталу Беларускі Гаюн. Вона отримала тригодинний запис із камери спостереження кур’єрської служби CДЕК у білоруському місті Мозирі, через яке російські окупанти відправляють своїм сім’ям вкрадені в українських громадян речі. Тільки за один робочий день, 2 квітня, солдати-мародери здали на відправку понад 2 тонни таких речей. Йдеться лише про одне відділення СДЕК у Мозирі (Куйбишева, 32), що вже дає уявлення про масштаби пограбувань росіянами.